Resim İstanbul Nefes satışa sunuldu

Ortadoğu Grup tarafından hayata geçirilen Resim İstanbul projesinin son etabı Resim İstanbul Nefes satışa çıkarıldı.

Resim İstanbul Nefes satışa sunuldu

Ortadoğu Grup'un, Sancaktepe'de inşa ettiği Resim İstanbul Projesi'nin son etabı Resim İstanbul Nefes satışa çıkarıldı. 81.433 metrekarelik arazi üzerinde toplam 28 blok şeklinde inşa edilen Resim İstanbul projesi toplam 1.394 daireden oluşuyor. Projede daire büyüklükleri 118 metrekareden başlıyor ve 187 metrekareye kadar değişebiliyor. 

Resim İstanbul Nefes satışta
Resim İstanbul Nefes etabının, Resim İstanbul projesinin Aydos Ormanı'na en yakın özel etabı olduğu bilgisini veren Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gür,  orman, site içi yeşil alan ve aktivitelere en yakın kısmı olma özelliği taşıdığını söyledi. Mehmet Gür: "Resim İstanbul Nefes’te, dört tip 2+1 ve iki tip 3+1 olmak üzere çok sayıda daire seçeneği yer alıyor. Ferahlık duygusunun maksimum seviyede yaşanacağı ve her katta üç dairenin yer alacağı bu özel etapta, 2+1 daireler 118 m2 ile 146 m2 arasında, 3+1 daireler ise 168 m2 ile 187 m2 arasında değişiyor." ifadelerini kullandı.

Resim İstanbul Orman fiyatları ve ödeme planı için tıklayın...

Resim İstanbul nerede?
Ataşehir Finans Merkezi, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Kartal Sahili'ne son derece yakın bir mesafede yer alan Resim İstanbul'un proje alanınında yüzde 81.3'ü açık alanlara ayrıldı. Projede dinlenme locaları, pergolar, tenis kortu, açık yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları gibi sosyal olanaklara da yer ayrılmış durumda.

2017 yılında teslim edilecek
Resim İstanbul Nefes etabında teslimlerin 2017 yılı Mart ayından itibaren başlaması hedefleniyor.

 

"Resim İstanbul Nefes satışa sunuldu" Başlıklı Haberin Galerisi

Resim İstanbul Nefes satışa sunuldu

Resim İstanbul Nefes satışa sunuldu

Resim İstanbul Nefes satışa sunuldu

Resim İstanbul Nefes satışa sunuldu

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim İstanbul Nefes