Resim İstanbul Nefes satışta!

İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirilen Resim İstanbul Nefes satışa çıktı. Projede daire fiyatları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz

Resim İstanbul Nefes satışta!

İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirilen Resim İstanbul Nefes satışa çıktı. Projede daire fiyatları satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Resim İstanbul projesinin son etabı olan Resim İstanbul Nefes, 10 blokta toplam 436 adet konuttan oluşuyor. 2+1 ve 3+1 tipinde alanları 133,41 metrekareden başlayan konutların yer aldığı Resim İstanbul Nefes'te satışlar başladı. 

Resim İstanbul Nefes fiyatları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Projeden konut satın almak isteyenler için yüzde 25 peşinat ile 48 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor. Banka kredisi için de uygun olan Resim İstanbul Nefes teslimlerinin 2017 yılı Mart ayında yapılması planlanıyor. 

Resim İstanbul Nefes satışta!

Sancaktepe'de hayat bulan Resim İstanbul Nefes, Ataşehir'de yer alan Finans Merkezi'nde 10 dakika, Kartal ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika, Yenikapı'ya 36 dakika, Taksim'e ise 44 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Resim İstanbul Nefes projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; yürüyüş yolları, bisiklet yolları, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun odası, fitness center, otopark, güvenlik, tenis kortu, çocuk parkı, otopark, buhar odası, sauna yer alıyor. Resim İstanbul Nefes projesi ile ilgili bilgi almak isteyenler projenin internet sitesinden bilgi formu doldurabilir ya da satış ofisi ile iletişime geçebilirler. 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim İstanbul Nefes