Resim İstanbul Nefes teslimleri 3 ay sonra başlıyor

Resim İstanbul Nefes projesinin ikinci etap dairelerinde tapular hemen veriliyor, teslimler 3 ay sonra başlıyor

Resim İstanbul Nefes teslimleri 3 ay sonra başlıyor

Resim İstanbul projesinin üçüncü etabı olarak hayata geçirilen Resim İstanbul Nefes, İstanbul Anadolu Yakası’nın Sancaktepe bölgesinde yükseliyor. Nefes etabının ikinci fazında dairelerinde tapuları hemen veriliyor, teslimleri ise yaklaşık 3 ay sonra başlıyor.

Resim İstanbul Nefes projesinden tamamı peşin ödeme ile daire satın alındığında tutar üzerinden net yüzde 20 indirim yapılıyor. Ya da 10 yıla kadar yüzde 0,70 vade farklı ile taksitlendiriliyor. Veya 36 aya kadar firma bünyesinde vade imkanı sunuluyor.

Aydos Ormanı’na sınır komşusu olan Resim İstanbul Nefes projesi; Finans Merkezi Ataşehir’e ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika, Kartal Sahili’ne de 10 dakika, metro ile Üsküdar’a 24 dakika, Yenikapı’ya 34 dakika, Taksim’e 44 dakikada uzaklıkta yer alıyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilen Resim İstanbul projesi, 81 bin 433 metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanıyor. Toplam 1.394 adet daireden meydana gelen proje, 28 blok halinde yükseliyor. Aynı zamanda projede geniş alanlar ön plana çıkıyor.

Ortadoğu Grup tarafından inşa edilen Resim İstanbul’un ayrıcalıklarından bazıları şöyle; açık hava sineması, yüzme havuzları, spor sahaları, tenis kortu, bisiklet yolları, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, hamam, sauna, fitness center…

 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim İstanbul Nefes