Resim İstanbul Nefes teslimleri Temmuz 2017'de!

Ortadoğu Grup'un Sancaktepe'de inşa ettiği Resim İstanbul Nefes teslimleri Temmuz 2017'de gerçekleşecek

Resim İstanbul Nefes teslimleri Temmuz 2017'de!

Ortadoğu Grup'un Sancaktepe'de inşa ettiği Resim İstanbul Nefes teslimleri Temmuz 2017'de gerçekleşecek. 

Sancaktepe'de Aydos Ormanı'nın yanı başında yükselen Resim İstanbul projesinde 31 Ekim'e kadar uzatılan kampanyada peşin alımlarda yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. İndirim fırsatının yanı sıra yüzde 2 peşinatla, Temmuz 2017'ye kadar geri ödemesiz daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Resim İstanbul’un 2. etabı olan Resim İstanbul Orman’da ise hemen tapu 3 ay sonra teslim avantajı bulunuyor.Resim İstanbul’da yapılan kampanya dahilinde 36 ay şirket finansmanı ve kişiye özel ödeme seçenekleri de yer alıyor. 

Toplam 3 etaptan meydana gelen Resim İstanbul projesinde her katta üç dairenin yer aldığı Resim İstanbul Nefes fiyatları 491 bin ile 683 bin lira arasında değişiyor. Projede daire büyüklükleri 118 metrekareden başlayıp 187 metrekareye kadar yükseliyor. Açık ve kapalı alanları ile sakinlerine dopdolu bir yaşam sunan projenin yüzde 81,3'ü açık alanlara ayrılıyor. 

Resim İstanbul Nefes’te dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık-kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması bulunuyor. Projede, yer alan kapalı sosyal tesiste de kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor. 

Resim İstanbul Nefes’te teslimler 2017 yılında

Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Resim İstanbul Nefes projesinde teslimler 2017 yılının Temmuz ayında yapılacak.

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim İstanbul Nefes