Resim İstanbul Orman iletişim bilgileri

Ortadoğu Grup tarafından hayata geçirilen Resim İstanbul Orman projesi 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde toplam 28 blok ve toplam 1310 daireden oluşuyor

Resim İstanbul Orman iletişim bilgileri

Ortadoğu Grup tarafından hayata geçirilen Resim İstanbul Orman projesi 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde toplam 28 blok ve toplam 1310 daireden oluşuyor. Resim İstanbul Orman'da ev sahibi olacaklar için 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Sosyal imkanları ile daire sahiplerine ayrıcalık yaratan Resim İstanbul Orman projesinde; dinlenme locaları, pergolalar, tenis kordu, yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları, çocuk oyun parkları bulunuyor. Bunların yanı sıra Resim İstanbul içerisinde yer alan sosyal tesiste de kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, çocuk oyun alanı, açık hava sineması ve cep sineması gibi faaliyet alanları yer alıyor.

Resim İstanbul projesi detaylı bilgileri için tıklayınız

Resim İstanbul Orman nerede?
Resim İstanbul Orman konum olarak İstanbul Sancaktepe'de yer alıyor. E-5 ve E-6 yollarının arasında kalan proje, Ataşehir Finans Merkezi'ne, Sabiha Gökçen Havalimanına ve Kartal sahiline 10 dk uzaklıkta kalıyor. Köprü bağlantı yollarına olan yakınlığı sayesinde hızlı ulaşım imkanı sağlıyor.

Resim İstanbul Orman iletişim bilgileri
Telefon: 0 212 210 25 25
E-Posta: info@ortadogugrup.com.tr 

Proje Bilgisi: Resim Istanbul Orman