Resim İstanbul Orman nerede?

Resim İstanbul Orman projesi Resim İstanbul 2.Etap olarak Sancaktepe'de satışa başladı

Resim İstanbul Orman nerede?

Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe’de inşa edilen Resim İstanbul Orman, Resim İstanbul 2. Etap olarak satışa çıktı. 8 blokta 328 konuttan oluşan Resim İstanbul Orman’dan ev alanlara kişiye özel ödeme planlarıyla kolaylık sağlanıyor.

Resim İstanbul Orman fiyat listesi
Resim İstanbul Orman projesi ile ilgili Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Mehmet Gür şu açıklamalarda bulundu:
Proje genelinde 1+1 daireler peşin 220 bin liradan, 2+1 daireler peşin 341 bin liradan, 3+1 daireler peşin 499 bin liradan ve 4+1 daireler de peşin 759 bin liradan satışa sunuluyor. Kişiye özel ödeme planlarımız sayesinde ev almayı kolaylaştırıyoruz.

Resim İstanbul Orman teslim tarihi
Ortadoğu Grup tarafından hayata geçirilen Resim İstanbul Orman teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Resim İstanbul Orman özellikleri
81 bin 433 metrekare arazi üzerinde inşa edilen Resim İstanbul projesi üç etapta 28 bloktan oluşuyor. Yüzde 81.3’ü açık alanlara ayrılan proje, muhteşem peyzajıyla daire sakinlerine keyifli bir yaşamın kapılarını açıyor. Sosyal alanlarıyla fark yaratan Resim İstanbul’da dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık-kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları ve tematik bahçeler bulunuyor. Resim İstanbul’da yer alan kapalı sosyal tesiste de kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması, açık hava sineması ve faaliyet odaları yer alıyor.

Resim İstanbul Orman nerede?
Sancaktepe’de inşa edilen Resim İstanbul, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Anadolu yakasının kalbinde Samandıra - Kartal bağlantı yolu üzerinde yer alan Resim İstanbul, Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Resim İstanbul Orman iletişim bilgileri
Telefon: 0 212 210 25 25
E-Posta: info@ortadogugrup.com.tr

Proje Bilgisi: Resim Istanbul Orman