Resim İstanbul Orman projesi

Aydos Ormanı'nın yanı başında inşa edilen Resim İstanbul'un etabı Resim İstanbul Orman'dan yüzde 1 peşinat verildiği durumda daire satın alınabiliyor

Resim İstanbul Orman projesi

İstanbul Sancaktepe'de bulunan Aydos Ormanı'na komşu konumdaki Resim İstanbul'un birinci etabı 2015 yılının Aralık ayında; ikinci etabı Resim İstanbul Orman ise 2016 yılının Eylül ayında sahiplerine teslim edilecek.

Samandıra-Kartal bağlantı yolu üzerinde hayat bulan Resim İstanbul, toplam 81 bin 433 metrekarelik arsa üzerinde yer alıyor. 28 blokta 1.394 adet daireden meydana gelen projenin yüzde 81,3'ü peyzaj alanına ayrılıyor.

Resim İstanbul Orman projesinde 1+1 daireler 216 bin 700 TL'den 2+1 daireler 355 bin 550 TL'den, 3+1 daireler 459 bin 400 TL'den ve 4+1 daireler ise 750 bin 700 TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Resim İstanbul Orman projesinden daire satın almak için tutarın yüzde 1'i peşinat olarak hemen veriliyor. Kalan tutar için taksit yapılıyor. Ya da yüzde 50 peşinat veriliyor. Geriye kalan yüzde 50'lik tutar teslimde ödeniyor.

Ortadoğu Grup Sancaktepe projesinin donatıları arasında; dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık-kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler, açık hava sineması, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor.

Proje Bilgisi: Resim Istanbul Orman