Resim İstanbul Orman satışta!

Resim İstanbul Orman Sancaktepe projesi 220 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Resim İstanbul Orman satışta!

Resim İstanbul Orman projesi Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe’de inşa ediliyor. Resim İstanbul 2.Etabı olan Resim İstanbul Orman satışlarına bu ay itibariyle başladı. 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Resim İstanbul Orman 8 bloktan meydana geliyor. Toplam 328 adet konutun yer aldığı Resim İstanbul Orman’da 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunuyor.

Resim İstanbul Orman etabı 28 bloktan oluşan projesinin bir kısmı olarak yükseliyor. Toplam 81 bin 433 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Resim İstanbul Orman özellikleri bakımından dikkat çekiyor. Resim İstanbul Orman satışları tamamlandıktan sonra konut sahipleri kapalı sosyal tesiste de kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması, açık hava sineması ve faaliyet odalarından faydalanabiliyor.

Resim İstanbul Orman fiyat listesi
Resim İstanbul Orman projesi ile ilgili Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Mehmet Gür şu açıklamalarda bulundu:
Proje genelinde 1+1 daireler peşin 220 bin liradan, 2+1 daireler peşin 341 bin liradan, 3+1 daireler peşin 499 bin liradan ve 4+1 daireler de peşin 759 bin liradan satışa sunuluyor. Kişiye özel ödeme planlarımız sayesinde ev almayı kolaylaştırıyoruz.

Resim İstanbul Orman nerede?
Sancaktepe’de inşa edilen Resim İstanbul, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Anadolu yakasının kalbinde Samandıra - Kartal bağlantı yolu üzerinde yer alan Resim İstanbul, Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Resim İstanbul Orman iletişim bilgileri
Telefon: 0 212 210 25 25
E-Posta: info@ortadogugrup.com.tr

Proje Bilgisi: Resim Istanbul Orman