Resim İstanbul Orman taksitleri 2 bin TL!

Ödeme planlarıyla birçok kişiyi ev sahibi yapmak isteyen Ortadoğu Grup Resim İstanbul Orman taksitleri 2 bin TL’den başlıyor. Resim İstanbul Orman peşinatları ise sadece 2 bin 767 bin TL

Resim İstanbul Orman taksitleri 2 bin TL!

Resim İstanbul Orman taksitleri ev sahibi olmak isteyenler için kolaylık sağlıyor. 1+1’den 4+1’e farklı tip ve büyüklüklerde konutların bulunduğu Resim İstanbul Orman 81 bin 433 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Resim İsatnbul Orman’da toplam 1.394 adet daire yer alıyor.

Aydos Ormanı'na yakın mesafede konumlandırılan Resim İstanbul Orman Sancaktepe’de yükseliyor. Resim İstanbul Orman Ortadoğu Grup tarafından inşa ediliyor. Resim İsatnbul Orman 28 bloktan oluşuyor. Resim İstanbul Orman fiyat listesi de Ekim ayında güncellenmiş olup, Resim İstanbul satılık daire fiyatları 236 bin 500 TL’den başlangıç gösteriyor.

Resim İstanbul Orman fiyat listesi
1+1 daire fiyatları 236 bin 500 TL'den,
2+1 daire fiyatları 373 bin 250 TL'den,
3+1 daire fiyatları 542 bin 412 TL'den,
4+1 daire fiyatları ise 793 bin 996 TL'den.

Resim İstanbul Orman taksitleri
Ödeme planlarıyla birçok kişiyi ev sahibi yapmak isteyen Ortadoğu Grup Resim İstanbul Orman taksitleri 2 bin TL’den başlıyor. Resim İstanbul Orman peşinatları ise sadece 2 bin 767 bin TL.

Resim İstanbul Orman özellikleri
Resim İstanbul Orman daire büyüklükleri 67 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiyor. Merkezi konumuyla dikkatleri üzerine çeken ve yatırımcılarına büyük kar sağlayacak olan Resim İstanbul Orman özellikleri arasında da buhar odası, sinema, oyun alanları, oyun alanı, sauna, hamam ve fitness center bulunuyor.

Resim İstanbul Orman Samandıra-Kartal bağlantı yolu üzerinde yer alıyor. 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Resim İstanbul Orman Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta konumlandırılıyor.

Resim İstanbul Orman adres bilgileri : Fatih Mahallesi, Kerpiç Sokak Sancaktepe / İstanbul

Resim İstanbul Orman iletişim bilgileri 
Telefon : 444 53 18
Web : http://www.resimistanbul.com

 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim Istanbul Orman