Resim İstanbul projesinde teslimler başladı

Otadoğu Grup imzası ile Sancaktepe'da hayat bulan Resim İstanbul projesinin ilk etabında teslimler başladı

Resim İstanbul projesinde teslimler başladı

Otadoğu Grup imzası ile Sancaktepe'da hayat bulan Resim İstanbul projesinin ilk etabında teslimler başladı. İstanbul'da oksijen oranı en yüksek yerlerden olan Aydos Ormanı'nın yanında yer alan Resim İstanbul projesi, 81 bin 433 metrekarelik alan üzerinde kuruluyor. 

Resim İstanbul'da 28 blokta toplam 1394 adet daire yer alıyor. Yüzde 81,3'ü açık alanlara ayrılan projede peyzajın yanı sıra geniş sosyal alanlar bulunuyor. Resim İstanbul sosyal alanları arasında; dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları, çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması yer alıyor. Projedeki kapalı sosyal tesiste ise kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları bulunuyor. Resim İstanbul projesi, Samandıra - Kartal bağlantı yolu üzerinde konumlanıyor. Resim İstanbul'dan Ataşehir Finans Merkezi, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Kartal sahile ulaşmak sadece 10 dakika sürüyor. 

Resim İstanbul projesinde teslimler başladı

Resim İstanbul daire teslimleri hakkında görüş bildiren Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gür, “Bizler her zaman bulunduğu bölgeye değer katacak, sahip olduğu özellikleri ile kısa sürede prim yapacak projeler geliştirmeye gayret ediyoruz. Mevcut projelerimizin zamanında eksiksiz tamamlanması için de yoğun çaba harcıyoruz. Şimdi de, 2014 yılında lansmanını gerçekleştirdiğimiz ve ilk günden itibaren yoğun ilgi gören Resim İstanbul Projesi’nde, 492 daireden oluşan ilk etabın teslimlerini söz verdiğimiz süre içerisinde yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz“ dedi.

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim Istanbul