Ritim İstanbul'da 666 bin TL'ye daire!

Ritim İstanbul'da 666 bin TL'ye daire sahibi olunabiliyor. Ayrıca projede 60 aya 0 faiz imkanı uygulanıyor

Ritim İstanbul'da 666 bin TL'ye daire!

Ritim İstanbul'da 666 bin TL'ye ev sahibi olunabiliyor. Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Ritim İstanbul'da 1+1’den 5+1 dublekse kadar çok farklı alternatiflerde 863 adet rezidans daireye yer veriliyor. Ritim İstanbul 250 adet home ofis, 114 adet ticari ofis ve 146 adet mağazadan meydana geliyor.

1.373 adet bağımsız alandan oluşan Ritim İstanbulkültür merkezi, sergi salonu, 2’si terasta olmak üzere 3 adet yüzme havuzu, yürüyüş ve dinlenme alanları, 3 bin 500 metrekarelik kapalı alanlı; kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, spa ve güzellik merkezini konut sahiplerine sunuyor. 

Ritim İstanbul'da 666 bin TL'ye ev sahibi olunabiliyorken, Ritim İstanbul projesinde 60 aya kadar sıfır faiz ve peşin alımlarda ise yüzde 12'lik indirim uygulanıyor.

Ritim İstanbul yol tarifi
Ritim İstanbul Maltepe E-5 karayolu üzerindeki Ritim İstanbul Maltepe, Carrefour Maltepe Park AVM'ye komşu konumda inşa ediliyor. Kadıköy-Kartal metrosunun Maltepe durağı hemen yanı başında olan proje, Kartal vapur ve deniz otobüsüne 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 15 dakika uzaklıkta. Projenin bulunduğu bölge içinde dünyanın en büyük Adliye sarayı, Türkan Saylan Kültür Merkezi, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Titanic Business Hotel gibi önemli tesisler bulunuyor. Ritim İstanbul projesi tüm ulaşım alternatiflerine olan yakınlığı sayesinde şehirden kopmadan şehirle kolayca bağlanmanızı sağlıyor.

Ritim İstanbul adres bilgileri:Dumankaya Showroom Proje Deneyim Merkezi -Ritim İstanbul
Ritim İstanbul telefon numarası: 0216 511 58 00

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Ritim Istanbul