Royal Garden Kartal’da 60 ay 0 faiz fırsatı!

Prens Adaları manzarasına hakim olan Royal Garden Kartal’da firma bünyesinde 60 aya kadar vade farksız taksit fırsatı sunuluyor

Royal Garden Kartal’da 60 ay 0 faiz fırsatı!

Royal Group tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nda inşa edilen Royal Garden Kartal, Marmara Denizi ve  Prens Adaları manzarasına hakim bir noktada konumlanıyor. 3,50 metre kat yüksekliğine sahip ferah dairelerden oluşan proje, biri 20 katlı diğeri 30 katlı iki kule halinde hayat buluyor.

Toplam 13 bin 350 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Royal Garden Kartal’da 374 adet daireye yer veriliyor. Yüzde 80’lik kısmı yeşil alan ve ortak kullanım alanı olarak değerlendirilen projenin 2017 yılının son çeyreğinde tamamlanması ve teslimlerinin başlaması bekleniyor.

Royal Garden Kartal projesinden daire satın almak isteyen alıcılara firma tarafından sunulan ödeme kampanyasına göre, 60 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor. Ayrıca kişiye özel farklı ödeme seçenekleri sunulabildiği gibi tamamı peşin ödeme de yapılabiliyor.

Kartal sahil yoluna yakın mesafede olan Royal Garden Kartal’ın donatıları içerisinde; oyun parkları, çok amaçlı spor sahaları, dinlenme alanları, spa merkezi, açılır-kapanır yüzme havuzu, kreş, kapalı spor salonu, süs havuzları, barbekü alanı, localar, misafir otoparkı, yürüyüş ve koşu parkurları bulunuyor.

Royal Garden Kartal; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 21.3 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 31.4 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 22.3 kilometre, E-6 tem bağlantı yoluna 3.5 kilometre, Pendik Marina’ya 6.5 kilometre, Anadolu Adliyesi’ne 2.3 kilometre, Viaport AVM’ye 13 kilometre ve Kartal metro istasyonuna ise 3.5 kilometre mesafede. 

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Royal Garden Kartal