Royal Sun Residence 90 bin'den başlayan fiyatlarla

Kuzey Kıbrıs'ta hayata geçirilen Royal Sun Residence projesinde daire fiyatları 90 bin TL'den başlıyor.

Royal Sun Residence 90 bin'den başlayan fiyatlarla

Kuzey Kıbrıs'ta hayata geçirilen Royal Sun Residence projesinde daire fiyatları 90 bin TL'den başlıyor.  Kuzey Kıbrıs'ta turizm ve üniversite yatırımlarının tam merkezinde toplamda 70 dönüm arazi üzerine inşa edilen projede her zevke uygun birbirinden farklı 7 konut tipi yer alıyor.

Uygun Fiyatlarla Esnek Ödeme İmkanları
Tam bir tatil kompleksi olarak tasarlanan proje yatırımcılarına stüdyo, 1+1, 2+1 dairelerin yanı sıra 2+1 ve 3+1 dubleks ev seçenekleri sunuyor. 90 bin TL'den başlayan stüdyo dairelerin yanı sıra 1+1'ler daireler 145 bin TL'den, 2+1 daireler ise 175 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor. Projede 2+1 ikiz villalar 210 bin TL'den, 3+1 ikiz villalar ise 385 bin TL'den başlayan fiyatlarla dikkat çekiyor. Royal Sun Residence'ta Noyanlar Group'un s

Sosyal Olanaklara Yaklaştıran Proje
Royal Sun Residence, Long Beach'i doğal güzelliklerinin yanı sıra parklar, restoranlar, yürüyüş ve bisiklet yolları ile bir araya getiriyor. Proje giderek değer kazanan bir gayrimenkul bölgesinde yer almasıyla gelecek için de getirisi yüksek bir yatırım fırsatı sunuyor. Altın Kumsal plaja yürüyüş mesafesinde yer alan Royal Sun Residence, Magosa'nın merkezine ise 10 dakikalık mesafedeki konumuyla dikkat çekiyor.

Tüm ihtiyaçlar bir adım ötenizde
Ev sahiplerinin her türlü ihtiyacı düşünülerek oluşturulan Royal Sun Residence projesi dahilinde 4 adet büyük havuz, aquaparklar, çocuk oyun alanları, Kid's Club, fitness, wellness & masaj salonu, sauna, teras bar, pool bar, güneşlenme alanları, 200 kişilik restoran, yürüyüş ve bisiklet yolları, site güvenliği, market ve hediyelik eşya mağazası olan büyük bir donatı alanı bulunuyor.unduğu esnek ödeme politikası sayesinde yatırımcılar ödemede zorlama yaşamadan hayallerindeki eve kavuşuyor.