Sanat Halı “Sanat Galeri” ile iddiasını sürdürüyor

Sanat Halı, “Sanat Galeri” Koleksiyonu’nda yer alan “Pop Sanat”, “Patchwork”, “Karabağ” ve “Örgü” modelleriyle yaşam alanlarınıza dinamizm katıyor

Sanat Halı “Sanat Galeri” ile iddiasını sürdürüyor

31 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Genç ve dinamik çizgisiyle yaşam alanlarını farklı bir anlayış getiren Sanat Halı , geleneksel motiflerin modern bir anlayışla yorumlandığı Sanat Galeri Koleksiyonu’nda yer alan “Pop Sanat”, “Patchwork”, “Karabağ” ve “Örgü” modelleriyle yaşam alanlarınıza dinamizm katıyor.

Harfler ve siluetler bu koleksiyonda
Bir ilke imza atarak gençlere ve kendini genç hissedenlere özel olarak hazırladığı ve 18 farklı renk kullandığı Pop Sanat Koleksiyonu’yla Sanat Halı, pop-art akımının dinamik ruhunu halıyla harmanlıyor.

Tek renk ile modern mekanlar
Tek bir rengin hemen her tonunu bir arada kullanarak oluşturduğu Patchwork Koleksiyonu ile mekanlarda dekoratif ve modern bir görüntü sergileyen Sanat Halı, patchwork enerjisini de Sanatseverlere yansıtıyor.

Tanidik motifler modern tasarimla birleşirse
Modern ve geleneksel çizgilerin harmanlandığı Karabağ Koleksiyonu’nda ise Sanat Halı, Karabağ kilimi motiflerini, farklı renk ve ince dokuma teknikleri kullanarak yeniden yorumlayarak günümüze uyarlıyor.

Bir ters bir düz
Hepimizin bildiği el örgüsü modellerini 2013 koleksiyonunda halıya işleyen Sanat Halı, Örgü Koleksiyonu ile modern ve özgün yaşam alanları sunuyor. Birbirinden seçkin ürünleri eşsiz tasarımlarla birleştiren Sanat Halı’nın 2013 Sanat Galeri Koleksiyonu ile hayal ettiğiniz şıklığı evinize taşıyabilirsiniz.