Sarphan Finans Park değer yaratıyor

Sarp Group ve Emlak Pazarlama'nın 164 milyon TL hasılat taahhüdüyle ihalesini kazandığı Sarphan Finans Park'ta satışlar tamamlanmadan 600 milyon TL ciroya ulaşıldı

1 Şubat 2013 / emlakwebtv / Bülent Yoldaş

Ataşehir'de inşa edilecek İstanbul Uluslararası Finans Merkezi proje alanı içinde yer alan ve özel sektör tarafından inşaatına ilk başlanan proje özelliği taşıyan Sarphan Finans Park projesi, hem kazanıyor, hem kazndırıyor. Emlak Konut  GYO hasılat paylaşımı projelerinden olan ve Sarp Group ile Emlak Pazarlama'nın 164 milyon TL toplam satış geliri taahhüdü ile ihalesini kazandığı Sarphan Finans Park projesinde şimdiden 600 milyon TL'ye yakın bir ciroya ulaşıldı.
Sarp Group İnşaat Genel Koordinatörü Vekalet Kaba, Sarphan Finans Park projesi ve İstanbul Uluslararası Finans Merkezi ile ilgili emlakwebtv'ye konuştu.
Sarphan Finans Park projesinde, genel olarak yüzde 80 satış oranına ulaştıkları bilgisini veren Vekalet Kaba, toplam 518 bağımsız bölümden geriye 20 konut, 20 dükkan ve 20 ofis kaldığını kaydetti. Vekalet Kaba, projede inşaatın ise yüzde 40'ının tamamlandığına işaret ederek, 2014 ortalarında projeyi tamamlamayı hedeflediklerini açıkladı.
Uluslararası Finans Merkezi içinde hafriyat çalışmalarının naşladığına değinen Vekalet Kaba, "İstanbul Uluslararası finans Merkezi dünyanın en iyisi olma hedefiyle projelendirildi ve çok kapsamlı bir proje. Bir Master planı yapılarak, bu master planına bağlı kalınarak inşai faaliyetlerin gerçekleştirilmesi öngörüldü. Kamu kuruluşları ve özel sektör firmaları bu master plan çerçevesinde inşaatlarını gerçekleştirecek" diye konuştu.

SARPHAN FİNANS PARK HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN: http://www.sarphanfinanspark.com.tr

Proje Bilgisi: Sarphan Finans Park