Sarphan Finans Park’ın kaba inşaatı yüzde 70 tamamlandı

Sarp Group Başkanı Alaaddin Akar, yaklaşık olarak yüzde 80’i satılan Sarphan Finans Park’ın kaba inşaatının yüzde 70 seviyesine ulaştığını söyledi

Sarphan Finans Park’ın kaba inşaatı yüzde 70 tamamlandı

15 Şubat 2013 / emlakwebtv
Sarphan Finans Park, son teknolojiyle donatılmış imkanları ve yüksek kalite anlayışı ile ideal bir yaşam alanı ve güçlü bir yatırım fırsatı sunmaya devam ediyor. Modern mimarisi ile 2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Kategorisi’nde ‘’Avrupa’nın En Prestijli Projesi’’, 2011 Aralık ayında ise Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi finalinde “Dünyanın Bir Numaralı Gayrimenkul Projesi” ödülü sahibi olan projenin sahibi Sarp Group Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Akar, geleceğe miras bırakacak bir projeyi yürütmenin sorumluluğu ve mutluluğu  ile hareket ettiklerini ifade ediyor.

Bu ödüllü projenin, sektördeki 23 yıllık geçmişlerinin ve tecrübeli kadrolarının yüksek bilinç ve azimleriyle ve büyük bir hızla finale doğru ilerlediğini belirten Akar, “Geçmişten günümüze köyden kente göçlerle bilinçsiz, düzensiz ve çarpık yapılaşmanın önüne bir türlü geçilememiştir. Bu durum, nüfus ve doğru yapılaşmanın orantısızlığı ile açıklanamayacak kadar hazin bir fotoğrafa neden olmuştur. Şöyle ki, bu yoksunluk, çağın gerektirdiği modern sosyal yaşam alanlarının da yoksunluğu anlamına gelmektedir. Elbette bu olgu çocuklarımız ve genç nesillerin eğitimi ve gelişimini de etkilemiştir. Yapılaşmanın gelecek nesiller üzerindeki etkisi yadsınamaz, yabana atılamaz bir gerçekliktir. Kentsel dönüşüm konusunda atılan adımlar ve inşasına başlanan projeler de bu konuda atılan ciddi adımlardır” diyor.

Son dönemde bu kaygılardan asla söz edilemeyecek kadar kalite ve donanımlı projelerin sayısının hızla arttığını belirten Akar, “İnşaat firmaları bu konuda kendi vizyonlarını her geçen gün geliştirmeleri gerekiyor. Sarp Group olarak biz kendi üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyoruz. Proje üretirken elbette ticari kaygılarla hareket etmek durumundasınız ancak bu kaygı, bilinçli davranmanın ve gelecek nesillere karşı sorumlulukların önüne geçmemelidir” şeklindeki sözleriyle Sarp Group’un sektöre bakış vizyonunu ortaya koyuyor.

Sarphan Finans Park kazandırmaya devam ediyor
Sarphan Finans Park’ta lansman döneminden şu ana kadar satışlar yüzde 80’lerin üzerine çıktı. Yatırımcısına ciddi bir oranda kazandıran Sarphan Finans Park’ta kalan 2+1 rezidans daireleri 820 bin TL – 880 bin TL arasında, 3+1 daireler 890 bin TL – 1 milyon 430 bin TL arasında; dükkanlar 2 milyon 200 bin TL – 9 milyon 580 bin TL arasında; ofisler ise 900 bin TL – 1 milyon 480 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcısını bekliyor.
İstanbul Finans Merkezi üzerinde start alan ilk proje Sarphan Finans Park’ta projenin kaba inşaatı ise yüzde 70’ler seviyesinde ve inşaat planladığı hızla devam etmekte. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.sarphanfinanspark.com.tr

Proje Bilgisi: Sarphan Finans Park