Satya Yapı Yaylar Pendik fiyat listesi!

Satya Yapı’nın Anadolu Yakası’nda yükselen projesi Yaylar Pendik fiyat listesine göre, daireler 210 bin TL’den satışa sunuluyor

Satya Yapı Yaylar Pendik fiyat listesi!

İstanbul Anadolu Yakası’nın Pendik ilçesinde hayata geçirilen Yaylar Pendik, Satya Yapı imzası taşıyor. Teslimleri 2018 yılının son çeyreğinde yapılacak olan proje, toplam 12 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kuruluyor.

4 blok halinde yükselen Satya Yapı Yaylar Pendik projesinde 340 adet daire ile 20 adet ticari birime yer veriliyor. 1+1 ve 3+1 tipinde dairelerin bulunduğu proje, Efekta Mimarlık tarafından tasarlanıyor.

Yüzde 70’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendirilen Satya Yaylar Pendik projesinde; açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, fitness center, yürüyüş parkurları, kamelya, süs havuzları ile kapalı otopark bulunuyor.

2018 yılında tamamlanacak olan metro durağına 500 metre mesafede olan Satya Yayalar Pendik; Sabiha Gökçen Havaalanı’na 4 kilometre, Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 2 kilometre, Sabancı Ünivesitesi’ne 12 kilometre, Gedik Üniversitesi’ne 1 kilometre, Pendik Marina’ya 5 kilometre ve Viaport AVM’ye 6 kilometre uzaklıkta.

Satya Yapı Yaylar Pendik fiyat listesi!

- Alanı 70 metrekare 1+1 dairelerin fiyatı 210 bin TL ile 275 bin TL arasında;
- Alanı 125 metrekare ila 145 metrekare arasında olan 3+1 dairelerin fiyatı ise 375 bin TL ile 585 bin TL arasında değişiyor.

Satya Yapı Yaylar Pendik ödeme planı!

- Tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor.
- Yüzde 50 peşinat verildiğinde yüzde 5 indirim yapılıyor.
- Yüzde 35 peşinat verildiği durumda kalan tutar için vade seçeneklerinden yararlanılabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Satya Yapı
Proje Bilgisi: Satya Yayalar Pendik