Sayfiye Kartal fiyat listesi

Sayfiye Kartal fiyat listesine ve ödeme planı detaylarına haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Sayfiye Kartal fiyat listesi

Sayfiye Kartal Rönesans Konut tarafından 14 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Sayfiye Kartal daireleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanıyor. Sayfiye Kartal projesinde bahçeli ve balkonlu daireler yer alıyor. Sayfiye Kartal satılık daire büyüklükleri 68 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiyor.

Sayfiye Kartal 3 bloktan meydana geliyor. Sayfiye Kartal'da bahçeli 1+1, bahçeli dubleks, kat bahçeli dubleks,teraslı 2+1,teraslı 3+1 gibi geniş daire seçeneklerinin bulunduğu Sayfiye'de 1+1'den, 3+1'e kadar 68 ile 186 metrekare arasında farklı tip ve büyüklükte daireler yer alıyor.

Sayfiye Kartal projesi özel mimarisi sayesinde ister ilk katta, ister son katta oturun Büyükada, Kınalı, Sedef Adası, Burgaz ve Heybeliada manzaralarına sahip olacak şekilde tasarlanıyor. 75 milyon dolar toplam değere sahip olan Rönesans Sayfiye projesinde geniş balkonlar, teraslar ve kat bahçeleri yer alıyor.

Sayfiye Kartal teslim tarihi
Sayfiye Kartal projesinin 2015 yılı içinde teslim edilmesi planlanıyor.

Sayfiye Kartal özellikleri
Sayfiye Kartal satılık daire sahipleri yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, buhar odası, dinlenme alanları, spor alanları ve sauna gibi imkanlardan faydalanabiliyor.

Sayfiye Kartal fiyat listesi
Sayfiye Kartal fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanmakta olup, Sayfiye Kartal fiyat listesi detayları projenin satış ofisinden verilmektedir.

Sayfiye Kartal ödeme planı
1- Flexi peşinat yüzde 1 ile yüzde 50 arasında değişirken; flexi banka kredisi ise yüzde 69 ile yüzde 20 arasında değişiyor.
2- Yüzde 5 peşin, yüzde 65 banka kredisi ile öderken, kalan yüzde 30'unu Eylül 2015'te ödeme fırsatı sunuluyor.
3- Yüzde 10 peşin, yüzde 50 banka kredisi ile ödeme yapılıyor. Kalan yüzde 40'ını ise Aralık, Mart, Haziran ve Eylül'de olmak üzere 4 taksitte ödeniyor.
4- Satış fiyatının yüzde 50'sini peşin, kalan yüzde 50'sini ise Mart 2015'te daire tesliminde ödeniyor.

Sayfiye Kartal nerede?
TEM ve E-5'e 5 dakika mesafede yükselen Rönesans Sayfiye Kartal Yakacık'ta konumlandırılıyor. Rönesans Sayfiye E-5 ve Kartal Metro istasyonuna 3 km, TEM'e ise 4 km uzaklıkta yer alıyor. Yaklaşık 14 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Rönesans Sayfiye'nin 8 bin 500 metrekare yeşil alanı, 1.500 metrekare ise sosyal tesis alanı bulunuyor. Ayrıca Rönesans Sayfiye'nin toplam inşaat alanı yaklaşık 50 bin metrekare olduğu açıklanıyor.

Sayfiye Kartal iletişim bilgileri
444 76 75