Sazak Rezidans Göztepe!

Çakoğlu Yapı imzası taşıyan Sazak Rezidans Göztepe fiyatları 1 milyon 600 bin dolar olarak belirlendi.

Sazak Rezidans Göztepe!

Önü kapanmaz bir deniz manzarasına sahip olan Sazak Rezidans Göztepe teslim tarihi olarak 2017 yılı Ağustos ayı planlanıyor. Geniş yaşam alanları ile dikkat çeken projede daireler birinci sınıf ürünler ile donatılıyor. 

Çakoğlu Yapı tarafından hayat bulan Sazak Rezidans, Göztepe Cavitpaşa Sokak'ta yükseliyor. Zemin+20 katlı tek bloktan oluşan projede 42 adet daireye yer veriliyor. Dairelerin tamamının 5+1 tipinde olduğu Sazak Rezidans satılık daire alanları brüt 216 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Sazak Rezidans projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; kapalı otopark, çocuk oyun alanları, deniz manzarası, güvenlik, fitness merkezi, kameralı güvenlik ve adalar manzarası bulunuyor. Daireler ise ankastre ürünler ile donatılıyor. 

13 bin metrekare kapalı alana sahip olan projede 3 katlı kapalı otoparka yer verildi. 2 bin metrekare arsa alanı üzerinde yayılan Sazak Rezidans projesinde daire anahtar teslimlerinin Ağustos 2017'de yapılması planlanıyor. Projede 400 metrekare büyüklüğündeki dubleks dairelerin satışları henüz başlamadı. 

Sazak Rezidans fiyatları 1 milyon 600 bin dolar olarak belirlendi. Dairelerin deniz manzarasına hakim olduğu Sazak Rezidans projesinden ev almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Oturum amaçlı tercih edilen projede ev sahiplerine rezidans hizmetleri sunulacak. 

"Sazak Rezidans Göztepe!" Başlıklı Haberin Galerisi

Sazak Rezidans Göztepe!

Sazak Rezidans Göztepe!

Sazak Rezidans Göztepe!

Sazak Rezidans Göztepe!

Firma Bilgisi: Çakoğlu Yapı
Proje Bilgisi: Sazak Rezidans