Sea Pearl Ataköy adres bilgileri

Sea Pearl Ataköy adres bilgilerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Sea Pearl Ataköy adres bilgileri

Sea Pearl Ataköy adres bilgilerine değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. 127 bin 600 metrekare arsa alanı üzerinde yaklaşık 547 bin metrekare inşaat alanına sahip Sea Pearl'de; yeşil alan, gölet alanı ve yollara 81 bin 357 metrekare alan bulunuyor. 8 adet residence ve 1 adet otelden oluşan projede 1401 adet bağımsız bölüm,17 adet ticari ünite ve otele ait 113 oda bulunuyor.İnşaatına Mart 2014 tarihinde başlanan projenin Mart 2017 ve Şubat 2018 tarihlerinde 2 etap olarak teslim edilmesi planlanıyor.

Evrenol Architects imzasını taşıyan Sea Pearl Ataköy projesi şeklini veren önemli elemanlardan biri olarak sahil bandı boyunca yer alan kamusal alan gösteriliyor. İçinde sahil boyu promenat aksı, bisiklet ve yaya parkurları, meydan, gözlem kuleleri, toplanma ve buluşma mekânları, renk parterleri gibi farklı aktivite ve yaşam alanlarını barındıran bu alan, site sakinlerinin yanı sıra Ataköy'de yaşayanların da bir araya gelebilecekleri sosyal platformlar sunuyor. Her bir bloğun altında fitness, yoga ve dinlenme salonlarının bulunduğu projede; biyolojik gölet, yansıma havuzları, yeşil alan, 4025 araç kapasiteli otopark, çocuk parkları, tenis ve basketbol sahaları gibi ortak kullanım alanları yer alıyor.

Sea Pearl Ataköy nerede?
Lokasyon olarak Ataköy'ün en değerli bölgesinde inşa edilen proje, İstanbul'un gözbebeği olan yarımadaya 13, Ataköy Yat Limanı'na 1, Atatürk Havaalanı'na ise 3 km uzaklıkta yükseliyor. Marmara Denizi'ne bitişik olan bu alana E5 ve Tem otoyollarından direk bağlantılar bulunuyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 25, Boğaz Köprüsü'ne ise 15 km uzaklıkta olan projeye doğrudan ulaşım, sahil yolu olarak da bilinen Rauf Orbay Bulvarı'ndan sağlanıyor. Hemen yanı başında Galeria, Capacity, Carousel, Marmara Forum, A Plus, Flyinn alışveriş merkezleri bulunan Sea Pearl; Dünya Göz Hastanesi, Acıbadem Hastanesi, International Yeşilköy Hastanesi, Bakırköy Devlet Hastanelerine yakın bir konumda yer alıyor.

Sea Pearl Ataköy adres bilgilerine de haberlerimiz detayından ulaşabilirisiniz.

Sea Pearl Ataköy İletişim Bilgileri
Telefon : 444 98 00
Web : http://www.seapearlatakoy.com/tr/

 

"Sea Pearl Ataköy adres bilgileri" Başlıklı Haberin Galerisi

Sea Pearl Ataköy adres bilgileri

Sea Pearl Ataköy adres bilgileri

Sea Pearl Ataköy adres bilgileri

Sea Pearl Ataköy adres bilgileri

Proje Bilgisi: Sea Pearl Ataköy