Sea Pearl Kuzu Grup

Sea Pearl Kuzu Grup tarafından Ataköy'de hayata geçiriliyor

Sea Pearl Kuzu Grup

Sea Pearl Kuzu Grup tarafından Ataköy'de hayata geçiriliyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinden meydana gelen Sea Pearl satılık daire büyüklükleri ise 89 ila 250 metrekare arasında değişiyor.

127 bin 600 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Sea Pearl projesi sosyal donatılar arasında deniz manzarası, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor. Sea Pearl Ataköy fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri için satış ofisini arayabilirsiniz. 

Sea Pearl projesinin her bir bloğun altında fitness, yoga ve dinlenme salonlarının bulunuyor. Bunların dışında; biyolojik gölet, yansıma havuzları, yeşil alan, 4025 araç kapasiteli otopark, çocuk parkları, tenis ve basketbol sahaları gibi ortak kullanım alanları yer alıyor.

Sea Pearl nerede?
Sea Pearl Ataköy projesi yarımadaya 13, Ataköy Yat Limanı'na 1, Atatürk Havaalanı'na ise 3 km uzaklıkta yükseliyor. Marmara Denizi'ne bitişik olan bu alana E5 ve Tem otoyollarından direk bağlantılar bulunuyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 25, Boğaz Köprüsü'ne ise 15 km uzaklıkta olan projeye doğrudan ulaşım, sahil yolu olarak da bilinen Rauf Orbay Bulvarı'ndan sağlanıyor. Hemen yanı başında Galeria, Capacity, Carousel, Marmara Forum, A Plus, Flyinn alışveriş merkezleri bulunan Sea Pearl; Dünya Göz Hastanesi, Acıbadem Hastanesi, International Yeşilköy Hastanesi, Bakırköy Devlet Hastanelerine yakın bir konumda yer alıyor.

Sea Pearl adres bilgileri
Adres : Zeytinlik Mah. Rauf Orbay Cad. Sahil Yolu No:1 Bakırköy/İstanbul

Sea Pearl iletişim bilgileri
Telefon : 444 98 00
Web : http://www.seapearlatakoy.com/ 

Firma Bilgisi: Kuzu Grup