SeaPearl Ataköy Bakü Emlak Fuarı'nda

Kuzu Grup tarafından geliştirilen SeaPearl Ataköy, 17 Aralık'ta başlayacak olan Azerbaycan Emlak ve Gayrimenkul Fuarı-Re-Expo'da yeniden uluslararası yatırımcının karşısına çıkacak

SeaPearl Ataköy Bakü Emlak Fuarı'nda

Forbes Türkiye tarafından İstanbul'un Getiri Potansiyeli En Yüksek 50 Konut Projesi araştırması listesinin ilk sırasında yer alan SeaPearl, Fransa ve Dubai'nin ardından yeniden uluslararası arenada görücüye çıkıyor. Kuzu Grup, 17-19 Aralık tarihleri arasında Baku Center'da gerçekleştirilecek olan Re-Expo Gayrimenkul Fuarı'nda, SeaPearl Ataköy projesini yeniden uluslararası yatırımcının karşısına çıkarmaya hazırlanıyor. 

Kuzu Grup, Azeri yatırımcının karşısında
Azerbaycan'ın yere ve uluslararası sektör temsilcilerinin katılımıyla oluşturacağı ilk gayrimenkul etkinliği olarak RE-Expo ile ilgili bir açıklama yapan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, Azerbaycan'ın Türkiye'den en çok konut satın alan yabacı ülkeler listesinde ilk 5'te bulunduğunu söyledi. Kuzu, başta İstanbul olmak üzere Güney ve Ege sahillerinin Azeri alıcılar için büyük önem arz ettiğini belirterek:

SeaPearl Ataköy Bakü Emlak Fuarı'nda

"Avrupa, Ortadoğu, Körfez ve Kafkas ülkelerinin marka projelerinin Azeri alıcılarla buluşacağı bu önemli platformda yer alarak SeaPearl Ataköy projemizi tanıtacak olmaktan son derece mutluyuz. Dubai ve Fransa’dan sonra bu fuardan da olumlu sonuçlarla döneceğimize inanıyorum..." dedi.

SeaPearl Ataköy projesi
2 milyar 700 milyon dolarlık yatırımla 2 etap haline hayata geçirilen Sea Pearl Ataköy, 217 bin metrekarelik inşaat ve 6 bin 185 metrekarelik gölet alanıyla dikkat çekiyor. Projede ayrıca 33 bin metrekarelik de yeşil alan ve yürüyüş yolu bulunuyor. Projenin 1. etabında dairelerin satış fiyatı metrekare başına 7 bin 200 dolardan başlarken, tamamlanma tarihi olarak da Temmuz 2017 gösteriliyor. Projede 20 katlı 4 blokta 631 ünite bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Kuzu Grup
Proje Bilgisi: Sea Pearl Ataköy