Seha Yapı'dan yeni kampanya

Seha Yapı Konya'daki tüm projeleri için geçerli "Evinizi Nasıl Alırdınız?" kampanyasını başlattı. Fırsatlar 14 Şubat'a kadar sürecek.

Seha Yapı'dan yeni kampanya

Seha Yapı'nın Konya'daki tüm projelerinde geçerli "Evinizi Nasıl Alırdınız?" kampanyası 14 Şubat'a kadar devam edecek. Kampanya kapsamında; anlaşmalı katılım bankasından yüzde 0,42'den başlayan oranlarla 120 aya kadar vade ve ayrıca vade farksız 18 ay taksitle ödeme imkanı bulunuyor. Ayrıca; peşin ödeme yapmak isteyenlere özel indirim sunuluyor.

Seha Yapı Projeleri

Seha Yapı'dan "Evinizi Nasıl Alırdınız?" kampanyası
Evinizi Nasıl Alırdınız kampanyası ile ilgili bir açıklama yapan Seha Yapı Genel Müdürü Tuncay Lamcı,  kampanyanın Seha Yapı'nın tüm  projeleri için geçerli olduğunu belirterek: '"Bu cazip fırsatlarla birlikte ev sahibi olmak isteyenler şehrin istedikleri yerinden evlerini seçebilecekler. Seha Yapı'nın inşa ettiği; Bahar Evleri, Özlem Konutları, Yasemin Evleri, Reyhan Konutları ve Panorama Evleri'ni kapsayan kampanyamızın büyük ilgi uyandıracağına inanıyorum. Kampanyada her bütçeye göre ev bulmak mümkün, ayrıca standartları zorlayan ve eşsiz bir mimari ve yaşam vaadiyle mutlu aileleri bekleyen Reyhan Konutları ve Panorama Evleri Konya'nın en farklı projeleri. Panorama Evleri kullandığınız enerjiden tasarruf ettirirken, Reyhan Konutları ise ahşap ve taş dokunun keyfini hissettiriyor."

Evinizi nasıl alırdınız? fiyatları
Her bütçeye uygun evlerin bulunduğu "Evinizi Nasıl Alırdınız?" kampanyasından faydalanmak isteyenler, Kule Plaza zemin katta bulunan Seha Yapı Satış Ofisini ziyaret edebilirler. Pazar günleri de açık olan ofis, ev sahibi olmak isteyenleri ve tüm yatırımcıları bekliyor. Sınırlı sayıdaki lüks dairelerin fiyatı 153.200 TL'den başlıyor.

Firma Bilgisi: Seha Yapı