Şehirler nasıl markalaşır?

Türkiye, 7 Nisan'da düzenlenecek olan Marka Şehirler Zirvesi'ne hazırlanıyor. Zirvede marka şehirlerin Türkiye ekonomisine katkısı masaya yatırılacak.

Şehirler nasıl markalaşır?

Şehirlerdeki markalaşmanın Türkiye ekonomisine katkısının tartışılacağı Marka Şehirler Zirvesi, 7 Nisan 2016'da CVK Park Bosphorus Hotel'de gerçekleşecek. Eventuum imzasıyla düzenlenecek olan etkinliğe yüksek bir katılım bekleniyor. 

Marka firmalar ve marka projeler aynı çatı altında buluşacak
Kanal İstanbul, Büyük İstanbul Tüneli, Marmaray, 3. Köprü, 3. Havalimanı, Körfez Geçiş Köprüsü gibi matro projelerin ekonomiye olan katkıları ve çağdaş yaşam standartlarına erişilmesindeki etkilerinin tartışılacağı Marka Şehirler Zirvesi'ne Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, Çalık Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin, Aşçıoğlu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu, Yiğit Grup Yönetim Kurulu Başkanı Önder Yiğit, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Doğan, Türk Yapısal Çelik Derneği Başkanı Yener Şener gibi sektörün ve ekonominin önemli isimleri birar konuşma yapacak.   

Teknik Yapı ve Ceylan İnşaat altın sponsor
Türkiye ekonomisine ve ticari diyalgoların gelişmesine katkı sağlayacak olan Marka Şehirler Zirvesi'nin altın sponsoru ise Teknik Yapı ve Ceylan İnşaat olacak. Zirvede bölgesel verimlilik, küresel fayda ve topyekun işbirliği konularında özel sektör ve kamu kesiminden önemli sunumlar bekleniyor. 

Marka Şehirler Zirvesi künyesi
- Tarih:  7 Nisan 2016
- Yer: CVK Park Bosphorus
- Düzenleyen: Eventuum
- Altın Sponsor: Teknik Yapı-Ceylan İnşaat
- Yaka Kartı Sponsoru: Yiğit Group