Selena Gomez evini satıyor!

Sevgilisi Justin Bieber'dan ayrıldıktan sonra satın aldığı evi 4.5 milyon dolara satan şarkıcı Selena Gomez bu eve geçtiğimiz yıllarda 3.7 milyon dolar ödemişti

Selena Gomez evini satıyor!

ABD'li şarkıcı Selena Gomez 3.7 milyon dolara satın aldığı malikaneyi satışa çıkardı. 23 yaşındaki ünlü şarkıcı mal varlığıyla dudak uçuklatıyor. Selena Gomez dünyaca ünlü olup, sahip olduğu malikanei 4.5 milyon dolara satması bekleniyor.

Gomez'in geçtiğimiz yıl satın aldığı malikanede altı yatak odası, yedi banyo, yüzme havuzu, SPA salonu, avlu, jimnastik salonu ve misafirhanesi bulunuyor.

Selena Gomez kimdir?
23 yaşında olan Selena Gomez, oyunculuk ve şarkıcılık yapıyor. Gomez 2008 yılında Selena Gomez, UNICEF İyi Niyet Elçisi olarak atanmıştır. En iyi bilinen rolü Emmy ödüllü Waverly Büyücüleri adlı Disney Channel dizisindeki Alex Russo karakteridir. 

668.90 metrekare büyüklüğünde bir malinaneyi 2014 yılında satın alan Selena Gomez, magazin gündeminden düşmeyen sevgilisi Justin Bieber'dan ayrıldıktan sonra bu eve taşındı. Şimdi 4.5 milyon dolara satacak olduğu ev alıcılarını bekliyor.