Seramiksan ISH Frankfurt Fuarı'na hazırlanıyor

Seramiksan, ISH Frankfurt, Uluslararası Banyo, Yapı, Enerji, Klima Teknolojileri ve Yenilenebilir Enerji Fuarı'nda boy göstermeye hazırlanıyor

Seramiksan ISH Frankfurt Fuarı'na hazırlanıyor

Seramiksan,  yeni vitrifiye serilerini 10-14 Mart tarihleri arasında Almanya'da ISH Frankfurt 2015'te (Uluslararası Banyo, Yapı, Enerji, Klima Teknolojileri ve Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Fuarı) sergilemeye hazırlanıyor.

Seramiksan Vitrifiye Grubu'nu sergileyecek
Modern tasarımlı vitrifiye serileri ile fark yaratan Seramiksan, vitrifiye koleksiyonunda yer alan Volcano, Ocean ve Terra'yla birlikte yeni serileri Luna, Silva ve Natura'yı da ISH Frankfurt 2015'te sergileyecek.

Yeni Vitrifiye Koleksiyonu: Luna, Silva ve Natura
Ay'ın yalın hatlarının keskin dönüşlere sahip ince kenarlarıyla bütünleşmesinden doğan Luna serisi Ay'ın etkileyici parlaklığını vitrifiye formunda yansıtırken, Natura, farklı geometrilerle tasarlanan tezgah üstü lavabolarını, yuvarlak, çanak ve kare gibi birçok farklı form seçenekleriyle sunuyor.

Türkiye seramik sektörünü Almanya'da temsil edecek
Seramiksan'ın ilk kez yer alacağı ISH Frankfurt 2015'le ilgili konuşan Seramiksan Seramik Sağlık Gereçleri Fabrika Müdürü Selami TEK, 'Alanında dünyanın en önemli fuarı olan ISH Frankfurt 2015'te ilk kez yer almanın heyecanını yaşıyoruz. Fuarda vitrifiye koleksiyonumuzla yer alacağız. Banyoların her türlü ihtiyacına yönelik işlevsel ve estetik çözümleri sunduğumuz, çanak ve flat lavabolar, kolay temizlik imkanı sunan CLEAN-WC klozetlerin içinde olduğu yeni vitrifiye serilerimizi sergileyeceğiz. Fuarın güzel geçeceğine ve standımızın büyük ilgi göreceğine inanıyoruz. İnovatif ürün gamımızla Türk seramik sektörünü Almanya'da temsil etmekten büyük mutluluk duyuyoruz." diye konuştu.