Servet GYO Flatofis'i Kağıthane'ye taşıyor

Sinpaş Holding İştiraklerinden Servet GYO, yatay ofis trendini Flatofis'ten sonra Kağıthaneye taşıyor

Servet GYO Flatofis'i Kağıthane'ye taşıyor

Sinpaş Holding iştiraklierinden Servet GYO, Türkiye'nin ilk A+ yatay ofisi Flatofis'i Kağıthane'de hayata geçiriyor. Flatofis Kağıthane, iş dünyasının dikey plazalardan kurtarılarak yatay bir konsept üzerindeki dönüşümünü hedefliyor.

Flatofis'e büyük ilgi
Akıllı bina altyapısına sahip Flatofis konsepti, Samsung, Arzum, Pronet, İnce, Telecity, Mondi Tire Kutsan gibi şirketler tarafından büyük ilgi gördü. 8 metre aks aralığı ve 4 metre kat yüksekliği ile güneş ışığından maksimum yararlanma olanağı sunan Flatofis, 1.700 metrekareden 15. bin metrekareye kadar kiralama imkanı sunuyor. Proje, müstakil kullanıma uygun mimarisiyle de dikkat çekiyor.  

Flatofis'in Kağıthane
Flatofis Kağıthane ile ilgili bir açıklama yapan Servet GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik, : 'Türkiye'nin ilk A+ yataş ofisi Flatofis'i Haliç'ten sonra Kağıthaneye taşıyoruz. Yatırım değeri 75 milyon dolar olan Flatofis Kağıthane'de, Flatofis'te edindiğimiz tecrübeyi yansıtacağız. Kağıthane'de Flatofis farkını yeniden ortaya koyacağız.' dedi. Kağıthane bölgesinin 2010 yılından itibaren değer kazandığını vurgulayan Sefa Çelik, bu sürece Servet GYO'nun öncülük yaptığını belirtti. 

İstanbul'un yeni Merkezi İş Alanı
İstanbul'un yeni MİA bölgesi olarak yükselişe geçen Kağıthane'de hayata geçirilen Flatofis projesine gelen talepler doğrultusunda bina içindeki alanlarda renovasyon, yenilenme ve sosyal yaşamı destekleme çalışmaları yaptıklarını belirten Flatofis Genel Müdürü Ersin Çalık: 'Ofis alanlarımızın bir kısmını dışa dönük ve boydan boya açılabilir cam sistemiyle yeniledik. SpeedRoom toplantı salonunun hizmete açtık. Falatofis'in 47 bin 500 metrekare olan ofis alanını 7 bin 700 metrekare ofis alanı olarak kiralamak üzere yeniden dizayn ettik.' dedi.