Sevgililer Günü fırsatları!

Sevgililer Günü kampanyalarına inşaat firmaları da dahil oldu. Buna göre 7 lüks konut projesinde "Sevgililer Günü kampanyası" düzenlendi

Sevgililer Günü fırsatları!

14 Şubat 2014 / Emlakwebtv
14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel olarak düzenlenen kampanyalara inşaat şirketleri de katıldı. İşte 7 lüks gayrimenkul projesinde Sevgililer Günü için hazırlanan kampanyalar...

1.Batışehir
Ege Yapı Group tarafından Bağcılar’da inşa edilen Batışehir Evleri 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel kampanyayla  satışa sunuluyor. Kampanya dahilinde 21 Şubat'a kadar ev alan yatırımcılar, kampanya kapsamında Maldivler'de iki kişilik tatil yapacak.

2.Demir Romance
Demir İnşaat projesi olan ve Beylikdüzü’nde yer alan Demir Romance projesi de 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyası oluşturan projelerden. Demir Romance Evleri’nde konut sahibi olmak isteyenler için 10-16 Şubat tarihleri arasında yapılan satışlarda, Boğaz'da 5 yıldızlı bir otelde konaklama, akşam yemeği ve brunch keyfi sunuyor.

3.Venedik Sarayları
Via Properties & Gürsoy ortaklığında İstanbul Gaziosmanpaşa’da hayata geçirilen Viaport Venezia projesinden de konut sahibi olanlara 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında sürprizler sunuluyor. Crown Plaza İstanbul Asia’da çift kişilik konaklama, akşam yemeği, sabah kahvaltısı ve SPA hediye edilecek. Bu kampanya 16 Şubat’a kadar devam edecek.

4.Emar Square
66 dönüm alan üzerinde konumlandırılan Emar Square projesi 14 Şubat Sevgililer Günü'nde konut sahibi olmak isteyenlere kitap sürprizi sunuyor. Şirketin Facebook sayfasındaki uygulamayla Attila İlhan, Can Yücel ve Cahit Sıtkı Tarancı'dan seçilen şiirleri sevgilinize sizin adınıza gönderiyor.

5.Elit Grand Palas
Kurtköy’de yer alan Elit Grand Palas projesi Delmar Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Proje kapsamında konut fiyatları 192 bin TL’den başlıyor. Elit Grand Palas, 14 Şubat Sevgililer Günü için 48 aya kadar 0 faizli taksit imkanı sunuyor.

6.Helenium Garden
176 bin TL’den başlayan fiyatlarla 14 Şubat Sevgililer Gününe özel satışa sunulan Helenium Garden, Kurtköy’de yer alıyor. Firma kendi bünyesinde ve banka kredisine uygun bir şekilde taksitlendirme yapıyor. Ayrıca yüzde 0.99 faiz oranı ve 120 ay vade seçeneği sunuyor.

7.Panorama Life
Sarıyer’de yer alan Panorama Life projesi 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel olarak peşin fiyatına faizsiz 12 ay taksit olanağı sağlıyor. Konut alıcıları için yüzde 1.10 faiz oranı ve 120 aya kadar uzanan vade seçenekleriyle 14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutluyor.