Seyran Şehir fiyatları! 2.600 TL!

Seyran Şehir fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanmakta olup 2 bin 600 TL'den başlıyor

Seyran Şehir fiyatları! 2.600 TL!

6 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Seyran Şehir projesi Makro İnşaat ve Akyapı, Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçiriliyor. 23 bin 170 metrekare arazi üzerinde yükselen Seyran Şehir Kayaşehir Evleri 2+1'den 5+1'e kadar daire seçeneklerini konut alıcılarına sunuyor. Seyran Şehir satılık dairelerin büyüklükleri ise şu şekilde tasarlanıyor: 2+1 dairelerin büyüklüğü 121 metrekare ile 192 metrekare arasında değişirken, 3+1 dairelerin büyüklüğü 142 metrekare ile 187 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 4+1 daireler 166 metrekareden başlıyor 178 metrekareye kadar çıkıyor. Seyran Şehir'de 5+1 dairelerse 326 metrekare büyüklüğünde inşa ediliyor.

Seyran Şehir Evleri’nde bulunan tüm dairelerde ayrı bir kapalı mutfağa, çalışma odasına ve giyinme odasına yer veriliyor. Arsanın 1,5 emsal gibi düşük bir imar hakkına sahip olmasından dolayı, bloklar arasında kalan yüzde 80'lik gibi geniş bir alanın, peyzaj, gölet, şelale, oyun, yürüyüş ve spor alanlarına ayrıldığı Seyran Şehir Kayaşehir’de bloklar 5'er katlı ve her kata 2 daire olmak üzere projelendiriliyor. Seyran Şehir Kayabaşı satılık daire sahiplerine dört adet kapalı yüzme havuza, iki ayrı fitness ve spor salonuna, Türk hamamına, fin hamamına ve göl cafe gibi zengin sosyal donatılar sunuyor.

Seyran Şehir fiyatları
KDV oranının yüzde 1 olduğu Seyran Şehir fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre Seyran Şehir projesi fiyatları 2.600 TL'den başlıyor.

Seyran Şehir nerede?
Seyran Şehir Kayaşehir Evleri Başakşehir ilçesi, Kayaşehir mahallesinde Emlak Konut GYO mülkiyetinde bulunan 23 bin 170 metrekare arazi üzerinde inşa ediliyor. Proje, Olimpiyat Stadı ve metro istasyonuna 3 dakika, Şehir Hastanesi'ne 2 dakika ve Atatürk Havalimanı'na ise 15 dakika mesafede bulunuyor.

Seyran Şehir iletişim bilgileri
444 61 71
info@seyransehir.com

 

Seyran Şehir son durum detayları için tıklayınız

Proje Bilgisi: Seyran Şehir