Seyri Adalar örnek daireler!

Maltepe Seyri Adalar projesi 485 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Seyri Adalar örnek daireler!

Maltepe Seyri Adalar projesi Yapı Yatırım tarafından 3 bin 597 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Seyri Adalar projesi toplam 120 adet daireden meydana geliyor ve bu daireler 2+1,3+1 şeklinde tasarlanıyor. Seyri Adalar satılık daireler 122 metrekare ile 168 metrekare arasında büyüklükte. Seyri Adalar Maltepe teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Marmaray, metro ve E-5'e 2 dakika uzaklıkta yükselen Seyri Adalar özellikleriyle de dikkat çekiyor. Zengin sosyal donatıları konut sahiplerine sunan Seyri Adalar projesi spor salonları, kapalı otopark, sauna, teras cafe, fitness salonu ve çocuk oyun alanı gibi imkanlar sunuyor. Sahile yürüyüş mesafesinde bulunan Seyri Adalar basketbol sahası, su deposu, hidrofor, asansör, merkezi udu sistemi, merkezi ısıtma sistemi ve ısı pay ölçeri de konut sahiplerine sunuyor.

Seyri Adalar satılık daire fiyatları son güncellemelere göre 485 bin TL’den başlıyor. Seyri Adalar kira getirisi olarak da konut sahiplerine kazanç sağlıyor. Seyri Adalar kira getirisi ortalama 2 bin TL ile 2 bin 500 TL arasında değişiyor. Buna göre Maltepe Seyri Adalar fiyat listesi güncellemeleri şöyle:

2+1 daireler 485 bin TL ile 784 bin TL arasında,
3+1 daireler 533 bin TL ile 1 milyon 24 bin TL arasında.

Seyri Adalar ödeme planı
Büyüklükleri 122 metrekare ile 168 metrekare arasında değişen Seyri Adalar ödeme planı kapsamında yüzde 30 peşinat ile 33 ay sıfır faiz imkanı bulunuyor. Ayrıca anlaşmalı bankalardan kredi imkanı da sağlanıyor.

Seyri Adalar nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Yapı Yatırım tarafından hayata geçirilen Seyri Adalar Maltepe’de yer alıyor. Marmaray, metro ve E-5'e 2 dakika uzaklıkta bulunan Seyri Adalar projesi Maltepe Park AVM ve Maltepe Üniversitesi’ne de yakın konumda bulunuyor.

Seyri Adalar iletişim bilgileri
Telefon: 0216 366 66 70
Web adresi: www.seyr-iadalar.com

Seyri Adalar

Seyri Adalar

Seyri Adalar

Proje Bilgisi: Seyri Adalar