Show Realty Türkiye’de 50 yeni ofis açacak

ABD’nin markalı emlak danışmanlık firması olan Show Realty CEO'su Kazım Algın Türkiye’deki mevcut 17 ofis sayısını franchise vererek 67’ye ulaştırmayı hedefliyor

Show Realty Türkiye’de 50 yeni ofis açacak

8 Nisan 2014/ Emlakwebtv
Gayrimenkul danışmanlığı konusunda 2001 yılında New York'a yerleşip Amerikalı ortakları ile Show Realty Türkiye markasını geliştiren girişimci iş adamı Show Realty CEO'su Kazım Algın bu markanın Master Franchising haklarını Türkiye'ye getirdi. Markanın Türkiye'deki büyümesine hız verdiğini belirten Algın, 2013 yılı başında Bahçeşehir'de merkez ofisini açtığı Show Realty’nin şu an Türkiye genelinde 17adet ofisi olduğunu söylüyor. Show Realty Profesyonel Emlak Hizmetleri 2014 sonuna kadar İstanbul ağırlıklı olmak üzere 50 yeni franchise ofisi açmayı planlıyor.

Türkiye'de hızla büyümeye başlayan Show Realty  Türkiye, alım ve satım ve kiralamanın yanı sıra gayrimenkul geliştirme projelerinde de yer almayı hedefleyerek, büyümeye hız veriyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Show Realty Türkiye CEO'su Kazım Algın, “Marka olarak franchise yapılanmamızı uzun süreli ve verimli işbirliği temeli üzerine kurduk. Koşullarımızı da bu temel doğrultusunda oluşturduk. Show Realty, Gayrimenkul konusuna ilgi duyan ve üstelik global bir markanın çatısı altında kendi işini kurmak isteyen girişimci adayları, büyük finansal risklerin altına girmek zorunda kalmadan rahatlıkla bir Show Realty ofisi açabilecek. Kazım Algın, ülkemizde ve özellikle İstanbul'da markalı emlak danışmanlarına ihtiyacın çok fazla olduğunu belirterek “Show Realty olarak Ataşehir, Çekmeköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Esenyurt, Başakşehir, Levent, Ümraniye ve Sancaktepe gibi İstanbul'un gayrimenkul hareketliliği yoğun olan lokasyonlarında yeni ofisler açacağız. 2014 yılı sonuna kadar ülke genelindeki ofis sayımızı 50'e çıkarmayı planlıyoruz” diyor. 

Algın, önümüzdeki yıl içinde Almanya, Hollanda, Rusya ve İsrail'de şubeler açmayı planladıklarını söyleyerek, şu anda yurt dışı şubelerin altyapı çalışmalarını sürdürdüklerini de belirtiyor.