Show Realty Türkiye gayrimenkul pazarlamasına yeni bir akım getirdi!

Geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına giriş yapan Show Realty Türkiye gayrimenkul pazarlamasına Yeni Nesil Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı boyutunu kazandırdı

Show Realty Türkiye gayrimenkul pazarlamasına yeni bir akım getirdi!

13 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Show Realty Gayrimenkul sektöründe Türkiye’de de adını duyurmayı başardı. Kendi işinizin sahibi olmak için İŞ’TE FIRSAT sloganı ile Temsilci sayısını hızla artıran Show Realty, işletme konusunda organizasyon becerisine sahip, pazarlama konusunda temel bilgileri olan, işine heyecan ve coşkusunu katacak, yüksek hedeflerini belirleyen ve bunu etrafına pozitif olarak yansıtan, sektör içi ve dışından vizyon sahibi girişimcileri bekliyor.

Franchise almak isteyen adaylar için 5 bin dolar ile 15.000 dolar arasında bölgelere göre değişen ücretlerle Show Realty ofisine açabilecekler. Show Realty Türkiye, Temsilcilerin cirolarından katılım payı talep etmiyor. Sadece Temsilcilerden Reklam katılım payı için ayda 100 Dolar alınıyor. Yeni açılacak Temsilcilikler için İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, Mersin, Kocaeli Samsun, Trabzon, Aydın ‘a öncelik verilecek. Ayrıca Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve İç Anadolu’dan gelecek temsilcilik talepleride değerlendirilecek.

20 günlük 80 saat eğitim sonunda Broker ve danışmanlarına Avrupa Yüksek Öğrenim & Akreditasyon kurumundan (EAHE) onaylı Sertifika veriyor. Firma temsilcillerine; İlan-reklam desteği, ,Kurumsal materyal desteği,eğitim desteği , değerleme desteği,özel projeleri pazarlama desteği,bilgi bankası ve web desteği vede insan kaynakları konusunda destek vermektedir.

Gayrimenkul Sektörünün genç ve sistemli markası olan Show Realty, hızlı bir şekilde yeni dönem hedeflerini gerçekleştirerek franchise ofis sayısını her geçen gün artırıyor. Hedef 2015 yılında 100 temsilcilik’e ulaşmak.