Sinpaş Grubu şirketlerinden Servet GYO halka açılıyor

Sinpaş Grubu’nun bir iştiraki olan Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projelerinin geliştirilmesine yönelik halka açılıyor

Sinpaş Grubu şirketlerinden Servet GYO halka açılıyor

8 Nisan 2013 / emlakwebtv
Türkiye yapı ve gayrimenkul sektörünün öncü şirketi, Sinpaş Grubu’nun bir iştiraki olan Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ticari gayrimenkul portföyünün idaresine ve projelerinin geliştirilmesine yönelik faaliyetlerini yürütmek amacıyla halka açılıyor.

Deposite Outlet ve Depo Merkezi, Çelik & Törün Endüstri Merkezi, Çelik & Özer Endüstri Merkezi ve Çelik & Tüzün Lojistik Merkezi gibi önemli gayrimenkul projelerini portföyünde bulunduran Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, gelecek dönem iş hedeflerini ve halka arza ilişkin bilgileri paylaşacak.

Servet GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik, Servet GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik,  Servet GYO Genel Müdür Yardımcısı Fatih Doğan, BMD Bizim Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdürü Reşat Karabıyık, BMD Bizim Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Fatma Selçuk’un katılımıyla 11 Nisan 2013, Perşembe günü Point  Hotel Barboros’ta toplantı düzenlenecek.