Sinpaş GYO müşterinin nabzını tutacak

Satış sonrası hizmetler ve müşteri ilişkileri yönetimine yatırım yapan Sinpaş GYO, projelerinde yaşayanların memnuniyetini artırmayı hedefliyor

Sinpaş GYO müşterinin nabzını tutacak

 26 Haziran 2013 / Bülent Yoldaş / Posta Gazetesi

Sinpaş GYO, müşteri ilişkileri alanında hizmet kalitesini artırmak için yeni bir yapılanmaya gittiğini açıkladı. Sinpaş GYO, bu kapsamda 2007 yılından bu yana Satış Sonrası Hizmetler adıyla hizmet verdiği birimde değişiklik yaptı. Müşteri İlişkileri Yönetimi ekibi İstanbul’da şirketin merkezi Sinpaş Plaza’da 8, Bursa’da da 2 olmak üzere toplam 10 kişiden oluşuyor. Müşterinin nabzını tutmak üzere bir araya gelen Müşteri İlişkileri Yönetimi ekibi, Sinpaş iştiraki olan ve site yönetimini üstlenen Kentsel Hizmetler’ ve iç mimaride Dekor’s şirketleriyle ortaklaşa çalışarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyor. Konut teslimlerini özel organizasyonlarla gerçekleştiren Müşteri İlişkileri Yönetimi, dönemsel olarak ev sahiplerinin memnuniyetini ölçmek üzere anketler düzenliyor ve sonuçlarını titizlikle uygulamaya alıyor. Müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet veren Teknik Danışmanlık Servisi ise her türlü teknik probleme çözüm getiriyor.  Sinpaş GYO’nun müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini artırmak üzere uyguladığı sistemlerden biri de Anahtar Kart. Sinpaş GYO’dan konut satın alan her müşterinin üye olduğu bir sistem olarak işleyen Anahtar Kart uygulamasında, müşteriler çeşitli yollarla kampanyalar hakkında bilgilendirilirken, ek avantajlar, dönemsel kampanyalar ve etkinliklerden de yararlanabiliyor.

Müşteri, ekibi ‘bir tık’ uzakta

Sinpaş GYO Müşteri İlişkileri Yönetimi ekibi, ev sahiplerinin kolayca ulaşabileceği iletişim kanalları oluşturmak için Müşteri İletişim Ekranı olan BizBize ve sosyal medya hesapları da kurdu. Konut sahipleri, http://sinpasgyo.com/bizbize/ adresinden kullanıcı adı ve şifre bilgileriyle giriş yapabildiği bu platform ve kanallar sayesinde satış, finans, site yönetimi ve teknik danışmanlık gibi konularla ilgili her türlü soru ve önerilerini en kısa ve en hızlı yoldan Müşteri İlişkileri Yönetimi departmanına ulaştırabiliyor.

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo