Sinpaş İncek projelerinde satışlar nasıl?

Sinpaş İncek projelerinin özelliklerini ve satış oranlarını Sinpaş GYO Satış ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı Özkan Öztürk anlattı

İncek Life projesi 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve villalardan meydana geliyor. İncek Life daire büyüklükleri 75 metrekare ile 445 metrekare arasında değişiyor. Toplam 548 adet dairenin bulunduğu İncek Life projesi ile ilgili detaylı bilgileri Sinpaş GYO Satış ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı Özkan Öztürk verdi. Öztürk "3 etaptan ve 3 farklı projeden oluşuyor. 160 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılmış olan proje, toplamda 913 konut bulunuyor. İncek Life projesinde 548 konut, İncek Blue 225 konut, İncek Green projesinde ise 140 konut bulunuyor. Baktığımız zaman İncek Life teslime başladı. İncek Green satışları yeni başladı. İncek Blue projesinin de satışlarına birkaç ay önce başlamıştı1 dedi.

İncek projelerini geçtiğimiz gün Ankara'da gerçekleşen basın toplantısında anlatan Sinpaş GYO Satış ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı Özkan Öztürk fiyatların 290 bin TL ile 2 milyon 300 bin TL arasında değiştiğini söyledi. Sosyal donatılardan da bahseden Öztürk sözlerine şöyle devam etti:

30 dönümlük park alanı var. Yaklaşık 1 km uzunluğunda yürüyüş ve koşu parkurumuz var. 1.250 m2 büyüklüğünde kumsallı, yüzülebilir havuzumuz var. Market, eczane, ticari alanlar var. Tüm müşterilerimiz yararlanabiliyor. Çocuk oyun alanları, uçurtma alanları, mangal alanları gibi birçok sosyal donatı imkanımız bulunuyor dedi.

İncek Life projesinin satışlarının tamamlandığını dile getiren Sinpaş GYO Satış ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı Özkan Öztürk "İncek Blue projesine baktığımızda yüzde 70 satışları tamamlandı. İncek Green projesinin de kısa süre önce satışa çıkmasına rağmen yüzde 60 satışları tamamlandı" dedi.