Sinpaş Liva Turkuaz'da yaşam başladı

Sinpaş Liva Turkuaz projesi ile ilgili detayları Sinpaş Yapı Satış Yönetmeni Murat Sarı anlattı

Sinpaş Liva Turkuaz projesi toplam 7 etaptan meydana geliyor. 1+1'den 4+1'e kadar konutların yer aldığı Sinpaş Liva Turkuaz'da konut sahiplerine zengin sosyal alanlar sunuluyor. Bunların arasında; hobi akademisi, çocuk oyun alanları, spor tesisleri, spor, yemek, resim gibi birçok aktiviteyi bünyesinde barındıran atölyeler bulunuyor.

Yürüyüş ve bisiklet yollarının da bulunduğu Sinpaş Liva Turkuaz projesinde konut sahipleri havuz, SPA, fitness merkezi gibi imkanları kullanıyor. 264 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam eden Sinpaş Liva Turkuaz ödeme planlarını Sinpaş Yapı Satış Yönetmeni Murat Sarı bahsetti.

250 ailenin yaşamına devam ettiği Sinpaş Liva Turkuaz projesinin hedef kitlesini üniversite öğrencileri, çocuklu aileler ve şehrin gürültüsünden kaçmak isteyen kişiler bulunuyor. 2015 yılının Mart-Nisan aylarında tamamlanması planlanan Sinpaş Liva Turkuaz'ın yüzde 85'i satılmış durumda.

Liva Turkuaz, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda şehrin en hızlı büyüyen bölgesi Sultanbeyli'de yer alıyor. Proje; yakın güzergahtaki üçüncü köprü ve metro projesi ile değeri daha da artarken, yeni açılan TEM bağlantı yolları ile ulaşımı da kolaylaşıyor.

Sinpaş Liva Turkuaz projesi geniş bahçeli, kapalı mutfaklı, 6 metre tavan yüksekliğine sahip olup, önemli bir lokasyonda yer alıyor. Birçok özel üniversiteye ve 4 bin 100 yataklı şehir hastanesine yakın konumda bulunuyor.

Proje Bilgisi: Sinpaş Liva Turkuaz