Sinpaş'tan 40. yıl kampanyası

Sinpaş Yapı 40. yıl kampanyasıyla Liva ve Altınoran projelerinde vade farksız, ara ödemesiz ve banka kredisiz uygun alternatifler ile ödeme planları sunuyor

Sinpaş'tan 40. yıl kampanyası

Sinpaş Yapı'nın "Türkiye için ev almanın tam zamanı" sloganıyla başlattığı ve yoğun ilgi gören 40. yıl kampanyası İstanbul'daki Liva ile Ankara'daki Altınoran projelerinde, vade farksız, ara ödemesiz ve banka kredisiz cazip alternatifler ile ödeme planları sunuluyor.

Sinpaş Yapı Liva Projesi

Sinpaş projeleri ve 40. yıl kampanyası
Sinpaş'ın 40. yılına özel başlattığı kampanyası çok büyük bir ilgiyle karşılanırken, kampanya dahilinde İstanbul'daki Liva ile Ankara'daki Altınoran projelerine avantajlı ödeme planları ile sahip olmak için birbirinden cazip fırsatlar sunuluyor. Türkiye'nin temalı en büyük yaşam projesi Altınoran'ın kalbinde bulunan meydan manzaralı home Office ve rezidanslar, % 1 KDV avantajı ve 40. yıla özel ödeme planları ile sahiplerini bekliyor. Anadolu yakasının yükselen değeri Sinpaş Liva'da ise göl manzaralı 3 ay sonra teslim ve , Yüzde 1 KDV avantajlı daireler özel ödeme planları ile dikkat çekiyor.

Yüzde 20 Peşin 50 Ay Vade
Gayrimenkulde tecrübesi, uzmanlığı, özgün ve yenilikçi projeleriyle liderliği üstlenen Sinpaş, 40. yaşını kutlarken açıkladığı kampanyasında, "Hayalinizdeki eve, Yüzde 20 peşin, 50 ay vade ile sahip olun" diyor.  Türkiye'nin en büyük temalı yaşam projesi Altınoran'da örneğin 1+1 home office'in , 82.000 TL 'sini peşin ödeyip, geri kalan ödeme banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 6.560 TL'lik 50 eşit taksit ile yapılabiliyor. İstanbul Anadolu yakasının yükselen değeri Sinpaş Liva'da ise bu ödeme seçeneğine göre örneğin 3+1 dairenin, 95.200 TL'sini peşin ödeyip, kalan ödemeyi ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 7.616 TL'lik 50 eşit taksit ile almak mümkün!

Yüzde 30 Peşin 60 Ay Vade
Bu ödeme seçeneğine göre Türkiye'nin en büyük temalı yaşam projesi Altınoran'da örneğin 1+1 home office'in, 123.000 TL 'sini peşin ödeyip, geri kalan ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 4. 783 TL'lik 60 eşit taksit ile almak mümkün! Sinpaş Liva'da ise bu ödeme seçeneğine göre örneğin 3+1 dairenin, 142.800'sini peşin ödeyip, geri kalan ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 5.333 TL'lik 60 eşit taksit ile evinizi alabilirsiniz.

Yarısı Peşin Yarısı 80 Ay Vade
Küçük küçük taksitler ile ev almak isteyenler için bu ödeme seçeneğine göre Altınoran'da örneğin 1+1 home office'in 205.000 TL'sini peşin ödeyip, geri kalan ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 2.566 TL'lik 80 eşit taksite bölünebiliyor. Sinpaş Liva'da ise bu ödeme seçeneğine göre 3+1 dairenin, 238.000 TL'sini peşin ödenip, geri kalan ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 2.975 TL'lik 80 eşit taksite bölünebiliyor.

Sinpaş Yapı Altınoran

Peşinatsız 40 Ay Vade
Peşinat ödemek istemeyenler için bu ödeme seçeneğine göre Altınoran'da örneğin 1+1 home office'e ayda 10.250 TL'lik vade farksız 40 eşit taksit ile sahip olabilirsiniz. Sinpaş Liva'da ise bu ödeme seçeneğine göre 3+1 daireye ayda 11.900 TL'lik vade farksız 40 eşit taksit ile sahip olunabiliyor.

İki dev proje: Altınoran ve Liva
Kampanya kapsamında yer alan ve Türkiye'nin en büyük yaşam projesi olan Ankara Çankaya'daki Altınoran projesinde, Eylül ayında birinci kısımın teslimiyle birlikte yaşam başladı. Yılın 12 ayı kayak yapma imkanı sunacak Kayak Vadisi, Ankaralıların yeni buluşma noktası Meydan, projenin ortasında yer alan gölü, alışveriş alanları, gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatacak Skywalk gibi donatılarıyla Ankara'nın yeni cazibe merkezi olarak yükselen Altınoran'da!

İstanbul'un Anadolu yakasının hızla gelişen bölgelerinden Sultanbeyli'de yükselen Sinpaş Liva Turkuaz'da da birinci etap teslimlerinin tamamlanmasıyla birlikte yaşam başladı. Yakın güzergahtaki üçüncü köprü, metro projesi ve yeni açılan TEM bağlantı yolları ile, her geçen gün değeri artan bölgede tamamlanan ilk proje olan Liva Turkuaz projesinin ardından pek çok konut firması da bölgeye yatırım yaptı.