Siyahkalem Köy teslim tarihi

Siyahkalem ve Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen Siyahkalem Köy teslim tarihi olarak 2017 yılını veriyor

Siyahkalem Köy teslim tarihi

Siyahkalem ve Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen Siyahkalem Köy teslim tarihi olarak 2017 yılını veriyor. 467 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Siyahkalem Köy projesi 420 adet aparman dairesi ve 584 adet dubleks daireden meydana geliyor. 

Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Siyahkalem Köy, İngiliz mimari grup Hopkins Architects tarafından tasarlandı. Siyahkalem Köy site özellikleri arasında akıllı ev sistemine sahip ve otomatik programlanabilir aydınlatma ve ısıtma, 24 saat güvenlik, kameralı izleme sistemi, itfaiyeye bağlı yangın alarm sistemi ve herhangi bir kaçak olması durumunda kendini kapatabilen doğalgaz alarm sistemi ile ev sahibi olacaklara güvenli bir yaşam imkanı sunuyor.

Siyahkalem Köy, lokasyonu ile de kolay ulaşım olanağı sunuyor. Sarıyer-Çayırbaşı tüneli ve yeni açılacak olan 3. Köprü ile Kuzey Marmara Otoyolu'na yakın mesafede bulunan proje, Maslak'a da 13 km mesafede yer alıyor. 3. Köprü ve 3. Havalimanı'na yakın olan Köy Projesi, Maslak'a 20 dakika, Hacıosman Metro İstasyonu'na 12 dakika, Sarıyer İDO'ya 10 dakika mesafede yer alıyor.

Siyahkalem Köy fiyatları 
Siyahkalem Köy satılık daire fiyatları 550 bin TL ile 6 milyon TL arasında değişiyor.

Siyahkalem Köy teslim tarihi
Siyahkalem ve Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen Siyahkalem Köy teslim tarihi olarak 2017 Ocak ayını veriyor.

Siyah Kalem Köy iletişim bilgileri
T: 0212 202 64 64
F: 0212 202 99 25

Proje Bilgisi: Köy