Ankara’nın yeni kuleleri: Elmar Towers

Modern mimarisiyle Ankara’nın yeni kuleleri olacak olan Elmar Towers’ı Elmar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Siyami Öztürk Emlakwebtv’ye anlattı

Toplam 803 konutluk projede 753 adet 1+1 tipi konut bulunuyor. 1+1 tipi konutların büyük kısmı brüt 45 metrekare konutlardan oluşuyor. 18 Nisan 2015 tarihinde satışa çıkan projede 3 bine yakın ön talep toplandı. Projede kuleler arasındaki yatak blokta SPA, yüzme havuzu, fitness gibi sosyal tesis alanları bulunuyor. Elmar Towers projesinde ayrıca 30 bin metrekarelik ticari bir alan da yer alıyor. Hipermarket, market, restoran ve fastfood birimleri için ayrılan ticari alanların, site dışından insanlara da hizmet verecek ticari bir karmaya sahip olması planlandı.

Elmar Towers nerede?
Metro hatlarına olan yakınlığı ile Eskişehir yolu her açıdan Başkent’in en prestijli bölgesi haline geldi. İş ve yaşam dünyasının tamamına yakını bu hat üzerindeki Çukurambar, Gazi Mustafa Kemal Mahallesi, Çayyolu, Ümitköy, Yaşamkent, İncek Bulvarı üzerinde ikamet ediyor. AVM, Oteller ve iş merkezlerinin yükseldiği bölge, Ankara’nın son 5 yıldır en hızlı şekilde büyüyen ve gelişen bölgesi olarak tanımlanıyor.

Proje Bilgisi: Elmar Towers