Skyland İstanbul 2. Etap satışa çıkıyor

Seyrantepe TT Arena Stadyumu’nun yanıbaşında inşa edilen Skyland İstanbul’da 2. Etap 13 Ekim’de satışa çıkıyor.

Skyland İstanbul 2. Etap satışa çıkıyor

Seyrantepe’de hayata geçirilen Skyland İstanbul, Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. 3 bloktan meydana gelen Skyland İstanbul’da 1.000 adet konut yer alıyor. Rezidans daire, ofis ve 300 odalı 5 yıldız bir oteli de bünyesinde barındıran Skyland İstanbul’da daire büyüklükleri 52 metrekare ile 322 metrekare arasında değişiyor.

Skyland İstanbul 

Skyland İstanbul özellikleri
SPA, sauna, fitness center, havuz, otopark, güvenlik, yeşil alanlar ve çocuk oyun alanları gibi birçok sosyal aktivite seçeneği bir arada sunuluyor. 2 bin araç kapasiteli otoparkı da bulunan Skyland İstanbul satılık daire sahiplerine mağaza ve sinema alanları da sunuyor. 

Skyland İstanbul teslim tarihi
Eroğlu Gayrimenkul taradından Seyrantepe’de inşa edilen Skyland İstanbul projesinin 2016 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Skyland İstanbul 

Skyland İstanbul nerede?
Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen Skyland İstanbul Seyrantepe’de konumlandırılıyor. TT Arena Stadyumu’nun hemen yanı başında inşa edilen Skyland İstanbul, TEM otoyolunun yanı başında yükseliyor Skyland Seyrantepe projesi TEM ve üçüncü köprü yolu bağlantısıyla da her yöne ulaşım imkanları sunuyor.

Skyland İstanbul iletişim:
Skyland İstanbul adres: Türk Telekom Arena Stadı Vip Girişi Yanı Seyrantepe Şişli İstanbul Çağrı Skyland İstanbul Merkez Telefon: 444 5 SKY (759)
Skyland İstanbul Satış Ofisi Telefon: 0212 289 89 99
www.skylandistanbul.com 

Proje Bilgisi: Skyland Istanbul