Skyland İstanbul 2.Etap Teras Evler projesi

Eroğlu Skyland İstanbul fiyatları ve ödeme planına haberimiz içerisinde ulaşabilirsiniz

Skyland İstanbul 2.Etap Teras Evler projesi

Skyland İstanbul Eroğlu Gayrimenkul tarafından Seyrantepe’de 46 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Bin adet daireden meydana gelen Skyland İstanbul fiyat bilgilerine değinmeden önce, Skyland İstanbul özelliklerinden bahsedelim.

Skyland İstanbul 3 bloktan oluşuyor. Ofis alanının 100 bin metrekare olduğu Skyland İstanbul’da 90 bin metrekare alışveriş için ayrılıyor. Rezidans daire ve ofislerden oluşan Skyland İstanbul projesinde aynı zamanda 300 odalı 5 yıldızlı otel de yapılıyor. Skyland İstanbul satılık dairelerin büyüklüğü 52 metrekareden başlıyor ve maksimum 322 metrekareye kadar çıkıyor. Skyland İstanbul teslim tarihi veriliyor. Skyland İstanbul fiyatlarına dahil olan birçok sosyal donatı konut alıcılarının hizmetine sunuluyor. Skyland İstanbul özellikleri arasında SPA, sauna, fitness center, havuz, otopark, güvenlik, yeşil alanlar ve çocuk oyun alanları gibi birçok sosyal aktivite seçeneği yer alıyor. 

Skyland İstanbul

Skyland İstanbul fiyat listesi
Ekim ayıyla beraber Skyland İstanbul fiyat listesi güncellendi. Buna göre Skyland İstanbul fiyatları 469 bin TL’den başlıyor. Son güncellemelere göre Skyland İstanbul fiyatları şöyle:
1+0 daireler 459 bin TL ile 746 bin TL arasında,
1+1 daireler 759 bin TL ile 1 milyon 80 bin TL arasında,
2+1 daireler 1 milyon 53 bin TL ile 1 milyon 554 bin TL arasında,
3+1 daireler 1 milyon 491 bin TL ile 2 milyon 956 bin TL arasında,
4+1 daireler 2 milyon 880 bin TL ile 3 milyon 500 bin TL arasında.

Skyland İstanbul

Skyland İstanbul ödeme planı
Banka kredisi olmayan Skyland İstanbul ödeme planı kapsamında sadece firma bünyesinde taksit imkanı sağlanıyor. Vade farkı almaksızın 40 ay taksit yapan Skyland İstanbul ödemeleri şu şekilde gerçekleşiyor:

Yüzde 15 peşinat
Yüzde 15 10 ay sonra ara ödeme
Yüzde 15 20 ay sonra ara ödeme

Skyland İstanbul

Skyland İstanbul nerede?
Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen Skyland İstanbul Seyrantepe’de konumlandırılıyor. TT Arena Stadyum'unun hemen yan tarafında inşa edilen Skyland İstanbul, TEM otoyolunun yanı başında yükselen Skyland Seyrantepe projesi TEM ve üçüncü köprü yolu bağlantısıyla da her yöne ulaşım imkanları sunuyor.

Skyland İstanbul adres bilgileri: Türk Telekom Arena Stadı Vip Girişi Yanı Seyrantepe Şişli İstanbul

Skyland İstanbul

Skyland İstanbul iletişim bilgileri
Çağrı Merkezi: 444 5 SKY (759)
Satış Ofisi: 0212 289 89 99
Web: www.skylandistanbul.com

Proje Bilgisi: Teras Evler