Skyland İstanbul adres

46 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Skyland İstanbul Seyrantepe'de yer alıyor

Skyland İstanbul adres

46 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Skyland İstanbul Seyrantepe'de yer alıyor. Skyland İstanbul adres bilgisine geçmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin yer aldığı projede 830 adet rezidans, ev ve ofis seçenekleri bulunuyor. Skyland İstanbul satılık büyüklükleri 50 metrekare ile 322 metrekare arasında değişiyor. 

Skyland İstanbul projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, avm, kameralı güvenlik, spa, merkezi uydu sistemi, kapalı otopark, sauna ve güneşlenme terası yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ebeveyn banyosu, akıllı ev sistemleri, ısı pay ölçer, ankastre beyaz eşya. 

Skyland İstanbul adres

Skyland İstanbul fiyatlarının ise 545 bin lira ile 2 milyon 181 lira arasında olması bekleniyor. Projede yüzde 30 peşinat ile 24 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. Proje aynı zamanda banka kredisi için uygun. Skyland İstanbul projesi ile ilgili detaylar için satış ofisinden bilgi alabilirsiniz. 

Skyland İstanbul nerede?
İstanbul Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul Türk Telekom Arena'nın yanında konumlanıyor. Tem, metro ve köprü yollarına yakınlığı ile dikkat çeken proje konumu ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. 280 metre yüksekli ile Avrupa'nın en yüksek binası olacak olan Skyland İstanbul 700 milyon dolar yatırım bedeline sahip. Skyland İstanbul adres bilgisi aşağıda yer alıyor. 

Skyland İstanbul adres

Skyland İstanbul adres bilgisi : Türk Telekom Arena Stadı Vip Girişi Yanı Seyrantepe - Şişli - İstanbul 

Skyland İstanbul iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 289 89 99
Web adresi : skylandistanbul.com
E-posta adresi : info@skylandistanbul.com

Firma Bilgisi: Eroğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Skyland Istanbul