Skyland İstanbul'da vade farksız ödeme imkanı

Türkiye’nin en büyük karma projelerinden biri olan Skyland İstanbul’u, güncel fiyatlarını ve uygun ödeme koşullarını Satış Müdürü Gökhan Genç Emlakwebtv’ye anlattı

8 Şubat 2014 / Emlakwebtv / Haber:Havva Babaoğlu-Kamera:Ali Budak

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Seyrantepe’de inşa edilen ve içinde rezidans, AVM, ofis ve uluslararası bir otel zinciri bulunan Skyland İstanbul projesinde inşaat tüm hızıyla devam ediyor. Temel kazıları ve otopark katları biten projenin Haziran ayı gibi TEM’den görülebilecek yüksekliğe gelmesi planlanıyor.
Merkezi konumuyla yatırımcının ilgi odağı olan Skyland İstanbul, yakınında yer alan Türk Telekom Arena’nın ardından Şişli Etfal’in ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yeni binalarının bu bölgede inşa edilecek olmasıyla dikkatleri üzerinde topluyor. Nevşehir’deki peri bacalarından esinlenerek oluşturulmuş birbirine bağlı 3 kuleden oluşan ve 2016 yılında tamamlanması hedeflenen projenin hangi aşamada olduğunu Skyland İstanbul Satış Müdürü Gökhan Genç Emlakwebtv’ye anlattı. 

Bir tarafta Belgrad Ormanı diğer tarafta şehir konseptinin yer almasının projeyi cazip kıldığını ifade eden Genç, TEM’den girişi olan ve Seyrantepe Metro istasyonuna çok yakın mesafede bulunan proje için metro bağlantısının düşünüldüğünü belirtti.

Skyland İstanbul fiyatları 400 bin TL’den başlıyor
Eroğlu Gayrimenkul tarafından Seyrantepe’de inşaatına başlanan Skyland İstanbul projesinin ofis bloğu satışları TL cinsinden devam ederken ödeme planları da cazibesini sürdürüyor.
Projede stüdyodan 4+1’e kadar farklı daire seçeneklerinin bulunduğunu söyleyen Genç, hepsi karışık olarak her kata yerleştirilen dairelerin fiyatlarını “Stüdyolar 400 bin TL’den, 1+1’ler 550 bin TL’den, 2+1’ler 800 bin TL’den, 3+1’ler ise 1 milyon TL’den başlayarak bulunduğu kata ve konuma göre farklılık gösteriyor” şeklinde açıkladı.
Eylül ayında satışa çıktıkları ofis bloğunun satışını TL üzerinden yaptıklarını ifade eden Genç, ofis metrekare fiyatlarının 7 bin TL’den başladığını belirtti.

Eroğlu bünyesinde faizsiz ödeme seçenekleri
Lokasyon itibariyle firma sahibi üst düzey, beyaz yakalı yönetici, genç bir müşteri portföyüne sahip olduklarını söyleyen Genç, özellikle ofis bloğunda firma bünyesinde 60 aya kadar 0 faizle ödeme seçeneği sunarken, konut bloğunda 48 aya kadar 0 faiz ödeme planlarını uyguladıklarını belirtti.

Eroğlu Gayrimenkul’ün yeni projeleri yolda
Eroğlu Gayrimenkul’ün şu anda çeşitli bölgelerde faaliyette olduğunu söyleyen Genç, “Bursa’da Harmony Towers’da teslimatlar başladı. Büyükçekmece Yeni Moda Evleri’nde inşaat tüm hızıyla devam ederken, Halkalı Lounge 1 ve Lounge 2 projelerinde, Florya Ekşinar Konakları ve Merter’deki Platform Merter projesinde de teslimler ve yaşam başladı” diye konuştu.
2014 yılında Eroğlu Gayrimenkul’ün 2 ya da 3 proje yapmayı planladığını açıklayan Genç, bunların Anadolu ve Avrupa yakasında olabileceğini ayrıca Ankara ve İzmir’in de düşünüldüğünü belirtti.

 

Proje Bilgisi: Skyland Istanbul