Skyland İstanbul ofislerinde teslimler başladı

Eroğlu Gayrimenkul güvencesiyle İstanbul Seyrantepe'de hayata geçirilen Skyland İstanbul'da ofis teslimleri başladı

Skyland İstanbul ofislerinde teslimler başladı

Eroğlu Gayrimenkul güvencesiyle İstanbul Seyrantepe'de hayata geçirilen Skyland İstanbul'da ofis teslimleri başladı. 

Teknolojik ve mimari detayları ile öne çıkıyor

Teslimlerin başlamasıyla birlikte, Skyland İstanbul'un yeni nesil ofis kültürünün merkezi haline geleceğini belirten Eroğlu Gayrimenkul Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yelda Altürk, “Günümüzde ofis hayatının çağdaş ihtiyaçlara yönelik değişen beklentileri, hem farklı bir tasarım anlayışı, hem de farklı bir mekan organizasyonu gerektiriyor. Değişen iş yapma biçimleri, gelişen teknoloji ve yeni kuşakların beklentileriyle birlikte ofis mekanlarında tasarım açısından da yeni bir anlayışın hüküm sürdüğünü söylemek mümkün. Proje bünyesinde sunduğumuz Tower, Loft ve Flat ofisler, tam da bu anlayış çerçevesinde oluşturduğumuz teknolojik ve mimari detayları ile ön plana çıkarıyor.” diye konuştu. 

Tower, Loft ve Flat ofislerin benzersiz ödeme fırsatları sunduğunu vurgulayan Yelda Altürk yaptığı açıklamada “Ofislerimiz İstanbul’un merkezinde akılcı bir yatırım fırsatı sunmaya devam ediyor. Kampanya dahilinde Tower, Loft ve Flat ofisler, “0 peşinat, 0 faiz, 8 bin 500 TL taksit seçeneğiyle” benzersiz ödeme fırsatı sunuyor.” dedi.

Skyland İstanbul ofislerinde teslimler başladı

Tower ofisler istenen büyüklükte tasarlanabiliyor

İş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve ince detaylar içeren Tower Ofisler, yüksek yatırım değeri ve 83 metrekareden birleştirilerek her katta 2 bin metrekareye kadar istenilen büyüklükte tasarlanabilen yapıya sahip. 

Skyland İstanbul ofislerinde teslimler başladı

Loft Ofislerde ferahlık ve aydınlık

190 metrekareden 4 bin 600 metrekareye kadar genişlik sunan Loft Ofisler, 8 metre tavan yüksekliğine sahip. Eklenebilen asma katlarla modern loft ofis özelliklerinin çalışanlarca yaşanmasına imkan tanıyor. Ayrıca çalışanların gün ışığından yararlanmasına imkan sağlıyor. 

Flat Ofislerde ferah çalışma ortamı 

Cendere Caddesi üzerinden direk giriş imkanı olan Flat Ofisler toplam 17 bin 500 metrekarelik kiralanabilir alan sunuyor. 

 

 

Firma Bilgisi: Eroğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Skyland Istanbul