Skyland İstanbul örnek daire görüntüleri!

Eroğlu Skyland İstanbul projesinin örnek daire ve ofis görüntüleri haberimiz detayında yer alıyor

Skyland İstanbul örnek daire görüntüleri!

Skyland İstanbul Eroğlu Gayrimenkul tarafından Seyrantepe’de inşa ediliyor. Skyland İstanbul projesi 700 milyon dolar yatırım bedeline sahip olup, 46 bin metrekare üzerinde yükseliyor. Skyland İstanbul Evleri Broadway Malyan Urbanism Design tarafından tasarlanıyor. Skyland İstanbul projesinde toplam 1.000 adet daire yer alıyor. Skyland İstanbul ofis alanları 100 bin metrekare olup, alışveriş alanı için de 90 bin metrekarelik bir alan ayrılıyor. Skyland İstanbul’da 300 odalı 5 yıldızlı otele de yer veriliyor.

Skyland İstanbul

Skyland İstanbul satılık daire büyüklükleri 52 metrekareden başlıyor. Skyland İstanbul satılık daireler stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde inşa ediliyor. Skyland İstanbul daire büyüklükleri detayları şöyle: Stüdyo daireler 52-78 metrekare arasında, 1+1 daireler 81-112 metrekare arasında, 2+1 daireler 117-181 metrekare arasında, 3+1 daireler 184-234 metrekare arasında, 4+1 daireler 298-322 metrekare arasında. Seyrantepe’de yer alan Skyland İstanbul teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Skyland İstanbul konut ve ofis sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Bunlar arasında SPA, sauna, spor salonu, havuz yer alıyor. Skyland İstanbul özellikleri arasında otopark, güvenlik, yeşil alanlar ve çocuk oyun alanları gibi birçok sosyal aktivite seçeneği bir arada sunuluyor. 2 bin araç kapasiteli otoparkı da bulunan Skyland İstanbul satılık daire sahiplerine mağaza ve sinema alanları da sunuyor.

Skyland İstanbul

Skyland İstanbul nerede?
Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen Skyland İstanbul Seyrantepe’de konumlandırılıyor. TT Arena Stadyum'unun hemen yan tarafında inşa edilen Skyland İstanbul, TEM otoyolunun yanı başında yükselen Skyland Seyrantepe projesi TEM ve üçüncü köprü yolu bağlantısıyla da her yöne ulaşım imkanları sunuyor.

Skyland İstanbul adres bilgileri: Türk Telekom Arena Stadı Vip Girişi Yanı Seyrantepe Şişli İstanbul

Skyland İstanbul iletişim bilgileri
Çağrı Merkezi: 444 5 SKY (759)
Satış Ofisi: 0212 289 89 99
Web: www.skylandistanbul.com

Skyland İstanbul örnek daire görüntüleri!

Skyland İstanbul

Skyland İstanbul

Skyland İstanbul

Proje Bilgisi: Skyland Istanbul