Skyland İstanbul Teras Evler teslim!

Eroğlu Skyland İstanbul Teras Evler fiyatları ve örnek daire görüntüleri haberimiz detayında yer alıyor

Skyland İstanbul Teras Evler teslim!

46 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Skyland İstanbul Seyrantepe’de yer alıyor. Eroğlu Gayrimenkul projesi olan Skyland İstanbul 1.000 adet daireden meydana geliyor. Skyland İstanbul 3 blok şeklinde inşa edilmekte olup, Broadway Malyan Urbanism Design tarafından tasarlanıyor. Skyland İstanbul teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

300 odalı 5 yıldız bir oteli de bünyesinde barındıran Skyland İstanbul rezidans daireler ve ofislerden de oluşuyor. Alışveriş alanı için 90 bin metrekarelik alan ayrılan Skyland İstanbul satılık daire büyüklükleri de 52 metrekareden başlıyor. Skyland İstanbul projesinde yer alan daireler stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Skyland İstanbul daire büyüklükleri ise şöyle:

Stüdyo daireler 52-78 metrekare arasında
1+1 daireler 81-112 metrekare arasında
2+1 daireler 117-181 metrekare arasında
3+1 daireler 184-234 metrekare arasında
4+1 daireler 298-322 metrekare arasında

Skyland İstanbul

Özellikleriyle dikkat çeken Skyland İstanbul projesi konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Bunlar arasında; SPA, sauna, fitness center, havuz, otopark, güvenlik, yeşil alanlar ve çocuk oyun alanları gibi birçok sosyal aktivite seçeneği yer alıyor. Ayrıca 2 bin araç kapasiteli otoparkı da bulunan Skyland İstanbul satılık daire sahiplerine mağaza ve sinema alanları da sunuyor.

Skyland İstanbul nerede?
Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen Skyland İstanbul Seyrantepe’de konumlandırılıyor. TT Arena Stadyum'unun hemen yan tarafında inşa edilen Skyland İstanbul, TEM otoyolunun yanı başında yükselen Skyland Seyrantepe projesi TEM ve üçüncü köprü yolu bağlantısıyla da her yöne ulaşım imkanları sunuyor.

Skyland İstanbul adres bilgileri: Türk Telekom Arena Stadı Vip Girişi Yanı Seyrantepe Şişli İstanbul

Skyland İstanbul iletişim bilgileri
Çağrı Merkezi: 444 5 SKY (759)
Satış Ofisi: 0212 289 89 99
Web: www.skylandistanbul.com

 

Skyland İstanbul örnek daire görüntüleri için tıklayınız

Proje Bilgisi: Teras Evler