Skyland İstanbul'da 2019'da ödeme fırsatı

Skyland İstanbul'da hemen teslim rezidanslarda 2019'da ödeme fırsatı hazırlandı. Projede hemen teslim ofisler de hiç peşinatsız 8 bin 500 TL taksit seçeneği ile satılacak.

Skyland İstanbul'da 2019'da ödeme fırsatı

Eroğlu Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen Skyland İstanbul projesinde hiç peşinatsız 120 ay vade ve 3 bin 800 TL taksit seçeneği içeren özel bir kampanyaya başlandı. Proje bünyesindeki ofislerden birine sahip olmak isteyenlere de hiç peşinatsız ve faizsiz 8 bin 500 TL taksit seçeneğinin sunulduğu kampanya kapsamında teslimler hemen yapılacak. Ayrıca rezidanslarda ödemelere 2019 yılında başlama avantajı da sunulacak. 

Skyland İstanbul projesi

Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen Skyland İstanbul projesinin Tower Residence bölümünde 1+0 ile 4+1 arasında değişen farklı daire seçeneklerine yer veriliyor. Yine yeşil ile iç içe yaşamak isteyenlerin tercih edeceği Teras Evler etabı ise sosyal alanları ile öne çıkarken, projenin son etabı Sky Residence'nin ise 6 ay sonra kapılarını açması bekleniyor. 0 peşinat avantajı ile konut sahibi olmak isteyenleri bekleyen Sky Residence'de 1+1'den 4+1'e kadar değişen farklı daire seçenekleri bulunuyor. 10 bin metrekarelik özel peyzaj alanlarına sahip projede açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness ve wellnes merkezleri gibi çok önemli sosyal olanaklara da yer veriliyor. 

Farklı ofis seçeneklerinde avantajlı fiyatlar

Modern iş dünyasının ihtiyaçlarına en iyi yanıt verecek şekilde geliştirilen Tower Ofisler ise 360 derecelik kent manzarasıyla dikkat çekiyor. Tek kat üzerinde 190 metrekareden başlayan ve 4 bin 600 metrekareye kadar değişen Loft Ofisler, 8 metrelik tavan yükseklikleriyle de ferah bir çalışma ortamı yaratıyor. Toplamda 7 kattan oluşan Flat Ofisler de tek bir kat üzerinde 1.100 metrekarelik alan sunarken, birleştirilebilir katlar özelliğiyle de Cendere Caddesi üzerinden direk giriş imkanı taşıyor. 

Akıllı ev teknolojileri

Skylan İstanbul projesinin rezidans kulesi akıllı ev teknolojileri ile sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Sunulan hizmetler arasında iklimlendirme otomasyonu sayesinde gerekli olduğu zamanlarda farklı ısı değerlerinin oluşumu ile tasarruf ve konfora önemli bir katkı sunuluyor. Yine touch paneli ile tüm aydınlatma ve iklimlendirme sistemlerinin mobil cihazlar ve bilgisayarlar aracılığıyla kontrol edilmesine olanak tanınırken yine aynı panel yardımıyla su ve enerji tüketim miktarlarının takibi de gerçekleşebiliyor. Proje sakinleri diğer taraftan concierge hizmetlerine erişim, teknik servis, alışveriş ve sağlık görevlisi gibi hizmetlerden de yararlanabiliyor. 

HOM Design Center açılışa açılıyor

Diğer taraftan Türkiye'nin önde gelen ofis ve ev dekorasyon markalarını tek çatı altında toplayan HOM Design Center da, 2018'in ilk yarısında kapılarını açmaya hazırlanıyor. Bu etap bünyesinde de yatırımcıya 100'ün üzerinde mağazasıyla ev ve ofis tasarımında özel seçenekler bir arada toplanmış olacak 

Firma Bilgisi: Eroğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Skyland Istanbul