Skyland İstanbul'da residence teslimleri başladı

Eroğlu Gayrimenkul İstanbul Seyrantepe'de inşa ettiği Skyland İstanbul'da teslimlerin başladığını duyurdu

Skyland İstanbul'da residence teslimleri başladı

Eroğlu Gayrimenkul imzasıyla Seyrantepe'de hayata geçirilen Skyland İstanbul projesinde teslimler başladı. Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, teslimlerin başlamasına paralel olarak projenin yeni yaşam kültürünün merkezi haline geleceğini açıkladı. 

Skyland İstanbul'da çifte fırsat

Toplumsal tercihler ve tüketici davranışlarındaki değişikliklerin her sektörü olduğu gibi gayrimenkul sektörünü de etkileyen bir ağırlığı bulunduğunu söyleyen Eroğlu, karma konut projelerinin son dönemde oldukça yoğun bir talep gördüğünü dile getirdi. Eroğlu: 'Skyland İstanbul’da, içerisinde konut, rezidans, ofis ve alışveriş merkezi barındıran çok değerli bir karma proje. Hem rezidans konforunda hizmet almak hem de şehir merkezinde yaşamak isteyenler için iyi bir tercih oluşturuyor. Yatırımcılar içinse kolayca kiraya verebilme fırsatı sunduğu ve yatırım değeri her geçen gün arttığı için cazip oluyor.' ifadelerini kullandı. 

Skyland İstanbul'da residence teslimleri başladı

Merkezi konut ve lüks bir yaşam

Skyland İstanbul'un ayrıcalıklı bir yaşam sürmek isteyenlerin öncelikli tercihleri arasında yer aldığını ve bu fırsatlardan yararlanmak isteyenleri değerli fiyat ve ödeme seçenekleri ile buluşturacaklarını da dile getiren Eroğlu: "Rezidans hayatına yeni bir bakış sunan projemiz, Seyrantepe bölgesinde, T.T. Stadyumu’na komşu, TEM otoyoluna direkt bağlantılı, Cendere caddesi üzerinden Ayazağa ve Maslak’a çıkış imkanı sağlaması ve metro istasyonunun hemen yanında yer almasının yanı sıra havaalanı, köprüler ve ana arterlere ulaşım kolaylığıyla konforlu, kaliteli ve yemyeşil bir hayat düşleyenlerin yeni yılda yeni adresi olacak..." dedi. 

1+0'dan 4+1'e değişen daire tipleri

Skyland İstanbul'da yer alan Tower Residence 1+0'dan 4+1'e kadar farklılaşan ihtiyaçlara uygun daire seçenekleri içeriyor. Yeşil bir yaşam hayali kuranların tercihi olarak sosyal alanları ile ön plana çıkan Teras Evleri ise kentin merkezi ve stresinden uzak bir hayat sunuyor. Satışlarına kısa bir süre önce başlanan Sky Residence etabında ise 4+1 daireler için dubleks seçenekleri de sunuluyor.  10 bin metrekarelik özel peyzaj alanı içeren Sky Residence'de çocuklu aileler için geliştirilen alanlar da dikkat çekiyor. Diğer taraftan Türkiye'nin önde gelen ofis ve ev dekorasyon markalarını aynı çatı altında toplayan HOM Design Center da 2018'in ilk çeyrek döneminde proje bünyesindeki faaliyetlerine başlıyor. Tasarım ve estetiği bir arada sunacak HOM Design Center, 100'ün üzerindeki mağazayı buluşturacak. 

Firma Bilgisi: Eroğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Skyland Istanbul