Skyland İstanbul’da yatırım fırsatları

Skyland İstanbul, İstanbul’un gelecekte de en cazip lokasyonu olacak olan Seyrantepe’de yükseliyor. İstanbul’un simge projelerinden biri olmaya hazırlanan Skyland İstanbul’da yatırımcılar için cazip fırsatlar bulunuyor.

Eroğlu Holding tarafından hayata geçirilen Skyland İstanbul, 3 bloktan meydana geliyor. Proje İstanbul’un en iddialı karma projesi olmaya hazırlanırken, aynı zamanda sembol mimari yapılarının arasında da girmeye aday gösteriliyor. Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, Skyland İstanbul projesinin son durumunu paylaşmak üzere basın mensuplarıyla bir araya geldi. Projenin Ocak 2017’de teslim edileceğini söyleyen Eroğlu, projenin 800 milyon dolarlık yatırım bedeline sahip olduğunu belirtti. Projenin satışa açılan bölümünün yüzde 65’i satıldı.

Geleceğin lokasyonu
Skyland İstanbul projesi, İstanbul’un şu anda da en çok tercih edilen ve büyük yatırımların gerçekleştiği Seyrantepe’de yer alıyor. Bölge, 3. köprü, 3. Havalimanı, yeni ulaşım yatırımları ve çevre yatırımlarının yanı sıra, konut ve iş merkezi yatırımlarına da ev sahipliği yapıyor. Metroya yakınlığıyla da büyük bir ulaşım kolaylığı sağlayan projenin yatırım değeri bu özellikleriyle artış gösteriyor.

Metrekare fiyatı 10 bin 500 liradan  başlıyor
Skyland İstanbul projesi satışa çıktığı ilk günlerde 5 bin 500 ile 6 bin 500 lira arasında müşterisiyle buluşurken, bugün 10 bin 500 liradan başlayan fiyatlarıyla yatırımcısına büyük kazanç sağladığını gösteriyor. Skyland İstanbul fiyatları 10 bin 500 lira ile 12 bin 500 lira aralığında bulunuyor. Ofis fiyatları ise, daire fiyatlarının yaklaşık bin lira altında seyrediyor.

3 proje daha yolda
Eroğlu Holding gayrimenkul yatırımlarına 3 yeni projeyle devam ediyor. 1 milyar lira değerinde olan 3 yeni proje, 2 konut ve 1 alışveriş merkezinden oluşuyor. Güneşli ve Kartal’da konut projesi hayata geçirecek olan Eroğlu Holding, Antalya bölgesinde de alışveriş merkezi inşa edecek.

Firma Bilgisi: eroğlu holding
Proje Bilgisi: Skyland Istanbul