Skyland İstanbul'da satışlar devam ediyor

Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen Skyland İstanbul karma projesinde satışlar devam ediyor

Skyland İstanbul'da satışlar devam ediyor

Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Skyland İstanbul karma projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Her geçen büyüyen lokasyonuyla dikkat çeken Skyland İstanbul, konum ve içerdiği fonksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Havaalanlarına yakınlığı, metro istasyonuna 500 metrelik mesafesiyle Skyland İstanbul'dan ev almak isteyen yatırımcıya yüzde 0.69'dan başlayan faiz ayrıcalığı sunuluyor.

Skyland İstanbul'da yüzde 0.69'luk faiz fırsatı
Seyrantepe Arena'ya komşu bir noktada yükselen Skyland İstanbul, TEM bağlantı yollarına da oldukça yakın bir noktada bulunuyor. Akıllı ev teknolojisiyle inşa edilen projede restoran, fitness, wellness ve spa mekanlarının yanı sıra kapalı otopark hizmeti de sunuluyor.

 

Skylant İstanbul'da satışlar devam ediyor

 

Projeden ev almak isteyenlere ise yüzde 0,69'dan başlayan fiyatlarla ayrıcalıklı bir yatırım fırsatı veriliyor. Proje, banka kredisiz 48 ay sıfır vade imkânı ile gayrimenkul sahiplerine yatırımları için değer katma fırsatı da veriyor.

Skyland İstanbul Ofis Kulesi
Ofis kulesi ile iş dünyasına 360 derece kapanmayan manzara ve teknolojik alt yapı vaat eden Skyland İstanbul'da, 504 adet ofis yer alıyor. 120.000 m2 ofis alanı ile 504 ofisten oluşan sahip proje, her katta 2 bin m2’ye kadar istenilen büyüklükte tasarlanabilen ofisler içeriyor. 

 

Firma Bilgisi: Eroğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Skyland Istanbul